​Zdeněk Kovář jmenován Managing Director Drees & Sommer pro Českou republiku

​Zdeněk Kovář jmenován Managing Director Drees & Sommer pro Českou republiku

20.3. - Přední evropská společnost poskytující poradenství a realizační služby v oblasti realit, infastruktury, energetiky a průmyslu Drees & Sommer jmenovala Zdeňka Kováře do pozice Managing Director pro Českou republiku. V jeho nové roli se bude zaměřovat na zvýšení povědomí o společnosti a jejím portfoliu služeb na českém trhu, dále na propojení lokální znalosti trhu s mimořádně rozsáhlým zázemím firmy v Německu a Rakousku a akceleraci rozvoje nabídky služeb české kanceláře.

Zdeněk Kovář má více než 20leté zkušenosti z realitního sektoru. Získal je především v rámci svého profesního působení u etablované mezinárodní poradenské firmy s britskými kořeny v oblasti stavebnictví a nemovitostí. Zde pracoval v manažerských pozicích s odpovědností za vedení klíčových projektů napříč různými segmenty a rozvoj obchodních aktivit na českém trhu.

„Jsem velmi rád, že mohu vést českou pobočku tohoto klíčového evropského hráče v oblasti řízení stavebních projektů a realitního poradenství. Cítím silnou podporu jak z centrály v německém Stuttgartu, tak i z ostatních regionálních kanceláří, včetně vídeňské pobočky, se kterou velmi úzce spolupracujeme na denní bázi. Je skvělé čerpat z tak silné globální působnosti firmy, která má dnes více než padesát poboček ve dvaceti státech,“ uvedl Zdeněk Kovář. „Český tým značně posiluje a díky flexibilnímu propojení našich lokálních odborníků se zázemím a specializacemi z dalších regionů můžeme našim partnerům na tuzemském trhu nabízet vysokou přidanou hodnotu a zajistit komplexní a efektivní řešení pro různorodé projekty.“

Zdeněk Kovář vystudoval ČVUT v Praze obor Podnikání a řízení ve stavebnictví.

(lan)

Foto: Drees & Sommer

spinner