​Tým české pobočky Element Logic posilují Patrik Manina, Jan Bárta a Přemysl Mikolášek

​Tým české pobočky Element Logic posilují Patrik Manina, Jan Bárta a Přemysl Mikolášek

16.8. – Tým české pobočky společnosti Element Logic posilují tři noví pracovníci s dlouholetými obchodními a manažerskými zkušenostmi. Evropský lídr v oblasti automatizovaných skladových řešení do svých kruhů přijal Account Managera Patrika Maninu a Sales Managery Jana Bártu a Přemysla Mikoláška.

„Každý nový kolega je pro nás velkou posilou a jeho zkušenosti nás mohou zase posunout dále. Věřím, že tomu tak bude i v tomto případě a že noví kolegové zapadnou nejen do naší firemní kultury, ale také přispějí k automatizaci skladů dalších českých firem,“ uvedl CEO Element Logic Czech Republic Jindřich Kadeřávek.

Na pozici Account Managera nastoupil Patrik Manina, který naposledy působil ve společnosti Honeywell jako Senior Account Manager. Zkušenosti v obchodně-manažerských rolích má také ze společností Blumenbecker Prag, Yaskawa Czech či Rockwell Automation. „Element Logic je evropským lídrem ve svém oboru a těším se na nové výzvy vyplývající z této spolupráce. Mým cílem bude kromě jiného identifikovat správné obchodní příležitosti a pečovat o klienty v nových i stávajících zakázkách,“ uvedl Patrik Manina, Account Manager Element Logic Czech Republic.

Obchodní oddělení posiluje Jan Bárta na pozici Sales managera s 10letými zkušenostmi v oblasti logistiky. Na stejné pozici působil již ve firmě SSI Schäfer, kde měl na starost vyhledávání nových zákazníků, péči o stávající klienty a prodej intralogistických řešení. Rok strávil také ve společnosti BITO skladovací technika. „Do prosperující společnosti Element Logic jsem nastoupil, protože vidím velký potenciál v automatizaci skladových řešení, a to především v současné turbulentní době,“ řekl Jan Bárta, Sales Manager Element Logic Czech Republic.

Do obchodního týmu se po 5leté zkušenosti ve firmě Jungheinrich na pozici prodejce sériové techniky připojil také Přemysl Mikolášek. V Element Logic bude pracovat jako Sales manager. „Těším se na nové dynamické pracovní prostředí a všechny výzvy, které spolupráce s Element Logic přinese,“ řekl Přemysl Mikolášek, Sales Manager Element Logic Czech Republic.

(lan)

Foto: Element Logic

spinner