​Expanze ARETE Parku Dunajská Streda získala stavební povolení

​Expanze ARETE Parku Dunajská Streda získala stavební povolení

4.3. - Expanze ARETE Parku Dunajská Streda získala stavební povolení. Nabídne dalších 13 000 metrů čtverečních moderních prostor pro skladování, logistiku či lehkou výrobu, a to v dojezdové vzdálenosti Bratislavy, Budapešti a Vídně.

Nový nájemce získá budovu splňující nejvyšší technické standardy, kanceláře a sociální prostory na míru. K pronájmu budou k dispozici jednotky od 3 000 m2 a nájemní prostory budou dostupné do 8 měsíců.

„Jsem rád, že po dvanácti měsících tvrdé práce dochází k dalšímu rozšíření naší nabídky lukrativních prostor pro expanze kvalitních firem na Slovensku. Taktéž i k opětovnému, postupnému zhodnocování našeho nemovitostního portfolia a investic. Těším se na plánovanou výstavbu a rozšíření možností areálu,“ komentoval expanzi areálu spoluzakladatel ARETE Lubor Svoboda.

Stávajících necelých 30 000 m2 areálu již obývá společnost BSK Transports z italské skupiny Bracchi, která na Slovensku dlouhodobě působí. I tato budova splňuje vysoký technický standard třídy A a disponuje nejmodernějšími technickými parametry.

ARETE Park Dunajská Streda se nachází v dojezdové vzdálenosti tří hlavních měst: Bratislavy, Budapešti a Vídně. Cesta do Bratislavy trvá po dálnici R7 20 minut.

(lan)

Foto: ARETE

spinner