Roadware 2003

V Praze v květnu devátý ročník mezinárodního silničního veletrhu

V Průmyslovém paláci pražského Výstaviště se ve dnech 20. až 22. května uskuteční 9. ročník mezinárodního silničního veletrhu ROADWARE 2003. Jak na konci února oznámil Jindřich Volf z pořádající agentury Viaco, dosud se k účasti na veletrhu, který pod záštitou Ministerstva dopravy České republiky a ve spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic České republiky pořádá Česká silniční společnost, přihlásilo 75 vystavovatelů.

Kapacita výstavních ploch – vnitřní plochy o rozloze 3600 m2 a venkovní výstavní plochy o rozloze 1200 m2 – byla obsazena již z více než 82 procent. Prostory pravého křídla Průmyslového paláce vystavovatelům umožňují i výstavbu vícepatrových expozic a instalaci velmi objemných a těžkých exponátů.

Cílem pořadatelů mezinárodního veletrhu je vytvořit široký a trvalý prostor pro výměnu informací a intenzivní odbornou a obchodní spolupráci v oboru pozemních komunikací, dopravních a inženýrských staveb a infrastruktury.

Loňský osmý ročník veletrhu na-vštívilo 2869 odborníků, z toho v 22 procentech případů se podle průzkumu agentury Viaco jednalo o řídící pracovníky investorů a správců pozemních komunikací. K účasti na veletrhu lze využít on-line registrace na internetové stránce veletrhu.

(spa)

www.roadware.cz

spinner