​DAF ocenil nejlepší dealery, Silver Award získala společnost Truck Trade

​DAF ocenil nejlepší dealery, Silver Award získala společnost Truck Trade

31.1. - Rakousko-německá skupina dealerů Tschann Nutzfahrzeuge obdržela na mezinárodním setkání dealerů DAF v Sitges ve Španělsku ocenění „DAF International Dealer of the Year 2023“. Tschann Nutzfahrzeuge vyniká zajišťováním prémiových služeb pro zákazníky v každé oblasti. „Proto je tento dealer zaslouženým vítězem pro rok 2023“, uvedl Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks.

Každý rok v lednu jsou oceňováni nejlepší dealeři společnosti DAF. Zatímco někteří z nich získávají ocenění za nejvyšší spokojenost zákazníků, jiní jsou oceněni za výrazný růst, celkové obchodní výsledky, prodej nových či použitých vozidel, finančních služeb nebo dílů. Dealer, který vyniká ve všech oblastech, je jmenován „International Dealer of the Year“ (Mezinárodní dealer roku).

Top Performer in customer satisfaction

„Tschann Nutzfahrzeuge má ambice rozvíjet podnikání a zlepšovat zákaznickou spokojenost prostřednictvím investic do prostor a školení zaměstnanců,“ uvedl prezident společnosti DAF Trucks Harald Seidel na slavnostním předávání cen ve Španělsku. „Jako International DAF Dealer of the Year 2023 podává toto dealerství skutečně nejlepší výkon v oblasti spokojenosti zákazníků,“ dodal.

Ředitel marketingu a prodeje Richard Zink řekl: „Společnost Tschann je dealerem DAF již 50 let a stále je odhodlán být tím nejlepším možným partnerem v každé oblasti, služby PACCAR Parts, PACCAR Financial, DAF MultiSupport nebo cokoli jiného. Tento dealer v posledním desetiletí významně investoval do svých prostor v Rakousku a jihovýchodním Německu, aby zákazníkům poskytl špičkový komfort.“

Ocenění za služby PACCAR Financial a PACCAR Parts

Na každoročním mezinárodním setkání dealerů DAF byli oceněni také nejúspěšnější dealeři v oblasti finančních služeb a dodávek dílů.

Gerrit-Jan Bas, generální ředitel společnosti PACCAR Financial Europe, na mezinárodním setkání předal britskému dealerovi Ford & Slater ocenění „International PACCAR Financial Dealer of the Year“ za překročení jeho cíle v oblasti prodeje nových vozidel a za výkon v oblasti služeb PACCAR Financial. „Vynikající produkty a služby společnosti PACCAR Financial pomáhají našim zákazníkům maximalizovat efektivitu, a tím i ziskovost. Ford & Slater jsou mistři v nabízení, na míru šitých služeb PACCAR Financial, které podporují podnikání jejich zákazníků," řekl Gerrit-Jan Bas.

Dealer DAF Firma Wanicki (Polsko) obdržel ocenění od Dicka Leeka, generálního ředitele společnosti PACCAR Parts Europe, za rozšíření své sítě servisních dealerů a za výkon v oblasti mimořádné dostupnosti dílů, kterou zajistil maximální provozuschopnost svým zákazníkům. Polský servisní dealer byl oceněn titulem „International PACCAR Parts Dealer of the Year“. Jak řekl Dick Leek: „K servisnímu dealerovi společnosti PACCAR Parts s vynikajícími výkony, které Firma Wanicke podává, nepochybně patří i zaměření na budoucnost. Proto míří do budoucnosti s instalací prvních nabíječek PACCAR v Polsku a začal dodávat zákazníkům díly s nulovými emisemi, i pro elektrická užitková vozidla.“

Gold and Silver Awards

Společnost DAF také tradičně oceňuje řadu svých dealerů za jejich vynikající výkon prostřednictvím ocenění Gold Award nebo Silver Award.

Gold Award získaly společnosti Groupe Lefevre (Francie), Van Tilburg Bastianen Group (Polsko), Garage H. Aerts (Belgie), D-Truck (Itálie) a Greenhous Group (Velká Británie).

Silver Award obdržely firmy Loven Trucks (Nizozemsko), Duclos (Francie), Truck Trade (Česká republika), Over (Itálie), Hergovisa (Španělsko), Zarpellon Veicoli Industriali (IT), Ergotrak (Řecko), Garatge Selva Diesel (Španělsko), Truck Port Hamburg Hannover (Německo) a Harris Commercial Repairs (Velká Británie).

Díky více než 1 150 pobočkám po celé Evropě i v zahraničí si zákazníci společnosti DAF vždy mohou být jisti, že se v okolí nachází dealer nebo servisní středisko. Dealeři nabízejí prvotřídní zajištění a komplexní řadu služeb a podpory, které jsou navrženy tak, aby zvýšily provozuschopnost a snížily provozní náklady.

Cena Silver Award pro společnost Truck Trade

Společnost Truck Trade, spol. s. r. o., získala cenu Silver Award za objem prodeje nákladních vozidel, vysoký podíl servisních smluv MultiSupport, vynikající soulad se standardy dealerů v jejich pobočkách, rozšíření servisních míst, ale také za skvělou podporu marketingových aktivit a národních akcí.

Předání ceny se za DAF Trucks zúčastnil ředitel společnosti Luděk Šlajer a za Truck Trade obchodní ředitel Petr Neuman.

(lan)

Foto: DAF

spinner