​Letecká společnost Ryanair zahájila novou linku do Varšavy

​Letecká společnost Ryanair zahájila novou linku do Varšavy

17.7. - Letecká společnost Ryanair zahájila provoz nového leteckého spojení z Prahy do Varšavy. Linka bude dostupná dvakrát týdně v rámci letového řádu obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021. Ten nabízí více než 100 letů týdně do 30 destinací. 

Společnost Ryanair je i nadále odhodlána obnovovat konektivitu Prahy a oživovat spojení. S nástupem rušných letních měsíců července a srpna pomůže tato nová linka, společně s dalšími lety do evropských populárních prázdninových destinací, posílit letecký provoz a cestovní ruch v regionu v době, kdy v celé Evropě pokračují očkovací programy.

Letový řád obnovy spojení Ryanair z Prahy pro léto 2021 nabízí více než 100 letů operovaných na týdenní bázi, celkem 30 linek, jedno nové spojení do Varšavy, na letiště Modlin. Dále také lety do populárních evropských prázdninových destinací včetně Bari, Korfu, Malagy, Palmy de Mallorca, Rhodosu a Zadaru a víkendové pobyty v Bruselu, Kodani, Londýně, Milánu a Římě.

Čeští klienti si již nyní mohou rezervovat letní dovolenou za ještě nižší ceny (s garancí nulových poplatků za změnu letenky v případě změny plánů). K oslavě zavedení nové linky zahajuje společnost Ryanair prodej míst v letadlech na 549,- Kč pro cesty do října 2021.

(lan)

Foto: Ryanair

spinner