Soutěž Auto pro Zdravotního klauna pokračuje

18. března 2024
Úspěšná soutěž Auto pro Zdravotního klauna vstupuje do třetího ročníku. Škoda Auto touto akcí vybízí děti, aby pomocí omalovánek či nástrojů dostupných on-line nakreslily svoji představu, jak má vypadat auto pro klauny. Soutěž probíhá na adrese https://autoproklauna.skoda-auto.cz/ a děti mohou své návrhy posílat do 19. dubna.

Letos se soutěží o podobu dvou plug-in hybridních modelů Škoda Superb Combi iV nové generace. Nejlepší návrhy automobilka zhmotní do skutečných vozů, které předá organizaci Zdravotní klaun. Ta vozy používá k dopravě speciálně vyškolených klaunů, kteří ulehčují léčbu zejména vážně nemocným dětem či geriatrickým pacientům a jejich rodinám.

„Podpora Zdravotního klauna je pro nás ve Škoda Auto srdeční záležitost. Co se týče návrhů nových vozů, děti jsou letos již potřetí v řadě našimi nejdůležitějšími designéry. V minulých letech na nás velice zapůsobily jejich nápady, kreativita a radost. A jsme rádi, že i letos můžeme podpořit důležité poslání Zdravotního klauna. Soutěž přináší radostné okamžiky tam, kde jsou nejvíce potřeba a kde určitým způsobem i pomáhají,“ řekla Maren Gräf, členka představenstva společnosti Škoda Auto pro oblast Lidé a kultura.

(lan)

Foto: Škoda Auto

https://autoproklauna.skoda-auto.cz/

spinner