IVECO Czech Republic je partnerem projektu Music Bus

10. června 2024
Společnost IVECO Czech Republic oznámila své partnerství v unikátním projektu Music Bus, který si klade za cíl inspirovat děti k většímu zájmu o hudbu. Poskytnutím speciálně upraveného autobusu Crossway LE city 12 m vznikl hudebně naučný autobus, který vyrazil v květnu na turné po České republice.

Společnost IVECO Czech Republic oznámila své partnerství v unikátním projektu Music Bus, který si klade za cíl inspirovat děti k většímu zájmu o hudbu. Poskytnutím speciálně upraveného autobusu Crossway LE city 12 m vznikl hudebně naučný autobus, který vyrazil v květnu na turné po České republice.

Projekt Music Bus je realizován ve spolupráci s kapelou Doctor Victor, jejímž frontmanem a lídrem je Vojtěch Bureš. Tento originální autobus je vybaven nahrávacím studiem, učebnou a pódiem, což umožňuje širokou škálu aktivit, včetně workshopů pod vedením Doctor Victor Academy, vystoupení a podpory lokálních mladých hudebníků. Součástí programu je také národní talentová soutěž.

Autobus Music Bus navštívil během května 14 zastávek po celé České republice, kde nabídl dětem jedinečnou příležitost naučit se něco nového o hudbě a vyzkoušet si hru na různé hudební nástroje.

Projekt má za cíl nejen vzdělávat, ale také inspirovat a motivovat mladou generaci k aktivnímu zapojení do hudebního světa.

„Jsme velice hrdí na to, že jsme podpořili tento pilotní projekt Music Bus, který se dokonale souzní s hodnotami a cíli IVECO Bus v oblasti inkluze. Tento Crossway byl speciálně upraven tak, aby poskytoval co největšímu počtu dětí možnost objevit svět hudby a nechat se inspirovat,“ uvedl David Kříž, generální ředitel Iveco Czech Republic, a. s.

(lan)

Foto: IVECO Bus

spinner