​Vozový park Kofoly obnovila společnost Business Lease

​Vozový park Kofoly obnovila společnost Business Lease

10.2. - Výběrové řízení Kofoly na „Full servis operativní leasing“ vyhrála společnost Business Lease, která nyní oficiálně předala Kofole poslední vozidlo do jejího vozového parku. Celkem se jedná o 103 vozů značky Škoda Fabia a Škoda Rapid, které obohatily flotilu jednoho z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů u nás.

Výběrové řízení na vybavení a správu části vozového parku společnosti Kofola trvalo více jak půl roku a o vítězi rozhodovala hodnotící komise složená ze zástupců fleet managementu, nákupu a logistiky. Business Lease zápolil ve výběrovém řízení s ostatními předními hráči na poli operativního leasingu a vyhrál díky silné strategii, která klade důraz na partnerský přístup a nabídku přesně na míru.

„Naším cílem bylo se co nejvíce přiblížit potřebám společnosti Kofola, a to při zachování jedinečného a individuálního servisu, na kterém si Business Lease zakládá. Věděli jsme, že to nebude jednoduché. Kofola je lídrem ve svém segmentu a získat klienta tohoto typu není nikdy jednoduché. Takových tendrů se účastní ti nejlepší konkurenti, a proto jsme na vítězství náležité pyšní,“ sdělil Managing Director Business Lease Elias Drakopoulos.

Kofole bylo nyní předáno celkem 103 vozů značky Škoda Fabia a Škoda Rapid, jenž budou ve správě týmu brněnské pobočky Business Lease. Smlouvu společnosti uzavřely na dobu neurčitou a nyní jednají společně o dalších krocích.

(tj)

spinner