Financování vozidel

ŠkoFIN obhájil své prvenství na trhu ve financování osobních a užitkových vozů

ŠkoFIN obhájil své prvenství na trhu ve financování osobních a
užitkových vozů

PRAHA 5.3. – Společnost ŠkoFIN obhájila na základě únorové statistiky ČLFA, pozici jedničky na trhu ve financování osobních a užitkových vozů v roce 2011. ŠkoFINu se zároveň podařilo získat prvenství v kategorii operativní leasing. Dalším výrazným úspěchem je růst podílu operativního a full service leasingu. V sekci operativního leasingu zaznamenal ŠkoFIN nárůst počtu nově uzavřených smluv oproti předchozímu roku o 133 procent (z 2 453 v roce 2010 na 5 720 v roce 2011) a stal se tak vítězem i v kategorii operativního leasingu. Drtivá většina nových smluv se týkala osobních automobilů.

„V České republice vládne na trhu financování automobilů tvrdá konkurence, proto jsme velmi rádi, že se nám podařilo obhájit vítězství a přidat k němu ještě další v kategorii operativního leasingu. Jsme rozhodnuti pokračovat v nastoleném trendu a nadále poskytovat našim klientům služby a servis na té nejvyšší úrovni,“ uvedl Jan Kranát, jednatel společnosti.

Hlavním důvodem tohoto úspěchu je jednoznačná orientace na koncového zákazníka prostřednictvím vyspělé dealerské sítě a vytváření akčních nabídek ve spolupráci s výrobcem a importérem. ŠkoFIN se snaží nabízet služby co nejvíce šité na míru klientům, od 1. května 2011 zrušil některé další administrativní poplatky (změna profilu smlouvy, předčasné splacení úvěru). Široká je i nabídka pojistných produktů. Protože stále stoupá zájem o úvěry na úkor leasingů, ŠkoFIN již nelze vnímat jen jako tradiční „leasingovou“, ale daleko více jako finanční společnost nabízející kompletní portfolio služeb k pořízení a provozování nového či ojetého vozu koncernu Volkswagen.

spinner