Tankovací karta CCS

Nový produkt CCS sníží živnostníkům náklady na tankování

Nový produkt CCS sníží živnostníkům náklady na tankování

PRAHA (15.10.) – Ceny pohonných hmot jsou dlouhodobě na vysoké úrovni a vzhledem k aktuálním krizím v klíčových regionech lze očekávat, že porostou dále. Napjaté rozpočty drobných podnikatelů tak stále více volají po pečlivém výběru čerpacích stanic či akčních slevách. Obě tyto potřeby řeší nová tankovací karta Tankefekt a stejnojmenná mobilní aplikace. Tyto produktové novinky slibují v současné ekonomicky náročné době výrazné dlouhodobé úspory všem živnostníkům a malým podnikatelům.

Tankovací karta Tankefekt zlevňuje živnostníkům a podnikatelům každý litr paliva o 0,50 Kč, a to na všech 1 600 čerpacích stanicích, kde platí. K ještě výraznější úspoře pomáhá mobilní aplikace Tankefekt, a to nejen firmám, ale úplně každému, kdo má chytrý telefon. Aplikace informuje řidiče o aktuálních cenách benzínu v jeho okolí. Díky kombinaci slevy a informace o cenách paliv tak může i malý podnikatel či živnostník tankovat opravdu nejlevněji.

„Spoléhat se pouze na slevu je krátkozraké. Údaje o cenách pohonných hmot, které má CCS jako jediná v ČR vždy aktuální a komplexní, ukazují, že mezi čerpacími stanicemi může být i několikakorunový rozdíl v ceně stejného produktu – pohonných hmot. Samotná sleva tak skutečnou úsporu přinést nemusí, protože řidiči často zaplatí u jednoho řetězce i po slevě více než u vedlejší čerpací stanice bez slevy. Pokud si tedy podnikatelé budou pomocí mobilní aplikace vybírat levnější čerpací stanice, pak mohou s kartou Tankefekt ušetřit několik tisíc korun za rok," říká Philip Staehelin, generální ředitel společnosti CCS.

„Chtěli jsme vytvořit jednoduchý a transparentní produkt. Proto klienty netrápíme žádnými poplatky, závazky ani složitými smlouvami. Asi největší výhoda Tankefektu spočívá v tom, že se neomezuje na jedinou síť čerpacích stanic, ale platí prakticky všude, kde mají rozumné ceny,“ dodává Philip Staehelin. Poskytovatelem technologie a akceptační sítě pro kartu Tankefekt je CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. Mobilní aplikace je dostupná pro telefony na platformách Android a iOS.

spinner