​Tomáše Ouředníčka a Davida Skřípala na Rallye Dakar 2021 podpořila společnost DF Partner

15. ledna 2021

Společnost DF Partner, exkluzivní dodavatel olejů a maziv značky EUROL, byla na právě završené Rallye Dakar sponzorem týmu Ultimate Dakar.

Společnost DF Partner je výhradním distributorem motorových olejů a maziv značky Eurol v České republice a na Slovensku. Prostřednictvím těchto produktů byla letos partnerem týmu Ultimate Dakar, který ve složení Tomáš Ouředníček / David Křípal soutěžil na Rallye Dakar 2021.

Na počátku prosince 2020 byly závodnímu týmu dodána speciální maziva a další výrobky. “Jsme česká společnost a je naší ctí podporovat v cestě za úspěchem jedinou českou posádku v této kategorii na Rallye Dakar 2021. Jsme rádi, že můžeme být součástí takového projektu, protože máme auta pod kůží a těší nás, že tým Ultimate Dakar používá právě naše maziva Eurol”, komentoval Tomáš Skopový, marketingový ředitel společnosti DF Partner. “Intenzivní vývoj a testování těchto olejů probíhá již několik let právě na této nejnáročnější rallye. Jsou to maziva, která obstojí v extrémních podmínkách. Prostě testovaná Dakarem. I proto používáme pro jejich komunikaci slogan Dakarem prověřená kvalita,“ dodal.

Ultimate Dakar 2021 týmu byly konkrétně dodány tyto výrobky:

– motorový olej EUROL Synergy 0W-40 A3/B4,

– aditivum do benzínu EUROL Petrol Octane Improver,

– čistící sprej na brzdy a jiné části EUROL Brake Cleaner Spray,

– vysoce výkonné plastické mazivo EUROL BlueStar Grease EP2

– speciální aditivum do oleje pro maximálně zatížené motory při závodech, Eurol Additive-S Engine. Toto aditivum je v tuto chvíli k dispozici jen pro soutěžní akce.

„Až na jeden výrobek byly na Dakaru použity oleje a maziva z běžné nabídky Eurol. Je úžasné, že tak náročný závod, jako je Rallye Dakar, vozidla zvládnou s běžně dostupnými mazivy z naší nabídky”, komentoval Tomáš Skopový.

Motorové oleje a další produkty Eurol jsou distribuovány v síti autorizovaných servisních partnerů a na vybraných čerpacích stanicích.

(tl)

Foto: DF Partner
spinner