ORLEN Benzina znovu přivezla monopost Formule 1 do Česka

29. září 2023
Již 30. září zavítá na čerpací stanici ORLEN Benzina v pražské ulici Argentinská monopost F1 týmu Scuderia AlphaTauri, který budou moci o několik dnů později obdivovat také účastníci konference Sport Alive 2023, která proběhne za podpory značky ORLEN v O2 universum ve středu 4. října. Následující zastávkou monopostu F1 bude od 10. října čerpací stanice na dálnici D11, Osice u Hradce Králové. V dalším týdnu bude monopost vystaven na čerpací stanici Devět křížů na dálnici D1. Celá akce, do níž se zapojí také závodní tým Janík Motorsport, je součástí kampaně Následujte kvalitu, v jejímž vizuálu přitahuje pozornost právě monopost Formule 1 v barvách týmu Scuderia AlphaTauri.

„ORLEN Benzina zve i v letošním roce všechny české fanoušky rychlých kol na mezinárodní turné s monopostem Formule 1, které oslaví úspěšné působení skupiny ORLEN v královské disciplíně motoristického sportu,“ řekla Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu a sportovního marketingu skupiny ORLEN Unipetrol, do které patří i síť čerpacích stanic ORLEN Benzina, a dodala: „Letos startujeme s monopostem týmu Scuderia AlphaTauri v Praze, kde se jako platinový partner zúčastníme prestižní konference Sport Alive 2023 v sálech O2 universum i doprovodné výstavy. Věřím, že si naši zákazníci nenechají ani letos ujít jedinečnou příležitost nahlédnout za oponu vrcholového motoristického sportu!“

Na čerpací stanici ORLEN Benzina v Argentinské ulici v Praze bude monopost Formule 1 v barvách týmu Scuderia AlphaTauri k vidění od soboty 30. září do pondělí 9. října s výjimkou středy 4. října. V tento den bude tento závodní skvost přitahovat pozornost účastníků konference Sport Alive 2023 v O2 universum, kde vystoupí také zástupci týmu Formule 1 Scuderia AlphaTauri. Od úterý 10. října budou moci Formuli 1 obdivovat návštěvníci čerpací stanice Osice u Hradce Králové na dálnici D11. Od 17. do 24. října vyvrcholí české turné s monopostem F1 na legendární čerpací stanici Devět křížů na dálnici D1 u Velké Bíteše.

Zastávek formulové turné na čerpacích stanicích Osice a Devět křížů se zúčastní také úspěšný závodní tým Janík Motorsport, podporovaný společností ORLEN Unipetrol. Zástupci týmu pro zájemce připraví možnost vyzkoušet si na vlastní kůži výměnu kol v závodním pit-stopu.

Celé turné s monopostem Formule 1 týmu Scuderia AlphaTauri v síti čerpacích stanic ORLEN Benzina, kterou provozuje rafinérská a petrochemická skupina ORLEN Unipetrol a která je lídrem maloobchodního prodeje paliv v České republice, je součástí právě probíhající marketingové kampaně „Následujte kvalitu“. Ta připomíná českým řidičům mimořádně vysokou kvalitu paliv ORLEN Benzina. V rámci turné se může veřejnost zapojit do soutěží o zajímavé ceny na sociálních sítích.

(pav)

Foto: ORLEN Benzina

spinner