​Arriva autobusy převzala nová vozidla pro Olomoucký kraj

​Arriva autobusy převzala nová vozidla pro Olomoucký kraj

24.4. - Společnost KAR group, a. s., předala společnosti Arriva autobusy, a. s., pět nových, bezbariérových autobusů Iveco Crossway Low Entry ve dvou délkových kategoriích: 3 ks autobusů v délce 12,2 m a 2 ks v délce 10,8 m. Autobusy jsou určeny pro linkovou přepravu osob v Olomouckém kraji.

Autobusy byly předány předsedou představenstva společnosti KAR group Lubošem Cekrem a manažerkou prodeje Danou Schwarzovou, za účasti obchodního zástupce výrobce vozidel, společnosti IVECO Czech Republic Jana Svobody. Za společnost Arriva autobusy si vozidla převzali Jindřich Poláček, předseda správní rady, provozní ředitel Jaroslav Homola a správce vozového parku Miroslav Halász.

„Společnosti skupiny Arriva jsou v České republice dlouhodobě lídrem v inovacích a určování trendů oblasti vozidel hromadné přepravy osob. Naše nároky na vozidla pro městskou, příměstskou a dálkovou přepravu jsou velmi vysoké a jsme rádi, že jak výrobce Iveco Bus, tak jeho autorizovaný prodejce KAR group dokáží dodat komplexní řešení těchto potřeb“, řekl při převzetí vozidel Jindřich Poláček ze společnosti Arriva autobusy.

Slavnostního předání v areálu olomoucké provozovny společnosti KAR-mobil se zúčastnila také Kateřina Suchánková, ředitelka Koordinátora integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje, a Michal Zácha, náměstek hejtmana Olomouckého kraje pro dopravu, sport a volný čas.

(lan)

Foto: KAR group

spinner