For Logistic

V Letňanech se představila aktuální logistika

V Letňanech se představila aktuální logistika

Na přelomu března a dubna se v Pražském veletržním areálu Letňany uskutečnil druhý ročník mezinárodního veletrhu dopravy, logistiky, skladování a manipulace For Logistic. Výstaviště jej přivítalo společně s 9. ročníkem mezinárodního veletrhu strojírenských technologií For Industry a 5. ročníkem mezinárodního veletrhu nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie For Waste.

Veletrhy společně představily poslední novinky a trendy z logistiky, strojírenství a odpadového hospodářství. Výstaviště v Letňanech se tak během tří veletržních dní stalo jedinečným místem, na němž se setkali odborníci z oblasti průmyslu, zástupci firem i státní správy. Slavnostního zahájení se zúčastnil náměstek ministra průmyslu a obchodu Erik Geuss a předseda představenstva společnosti SPGroup Pavel Sehnal.

Jako nejlepší exponát veletrhu For Logistic byly oceněny Flexibilní dopravník firmy LogTech, s. r. o., který umožňuje snadné a rychlé sestavení transportní dráhy podle aktuální potřeby uživatele. Ocenění získalo rovněž využití technologie RFID pro řízení a kontrolu celopaletových manipulací a identifikací lokací v blokovém skladu společnosti ICZ, a. s. Oceněné řešení umožňuje komplexně řídit skladové a manipulační operace se zaměřením na optimalizaci času, využití manipulačních prostředků a minimalizaci chybovosti obsluhy.

„Naše společnost jako již tradiční vystavovatel na veletrhu For Logistic představila novinky z oblasti intralogistiky. Navíc v rámci doprovodného programu veletrhu jsme pro návštěvníky připravili praktické ukázky manipulace s vysokozdviž-ným vozíkem Still RX-20 v regálovém systému Still,“ uvedl zástupce jednoho z dalších vystavovatelů, ředitel společnosti Still ČR Ing. Pavel Trojan.

(pat) www.forlogistic.cz

spinner