Rödl & Partner poosmé právnickou firmou roku

Rödl & Partner poosmé právnickou firmou roku

29.11. - Mezinárodní poradenská kancelář Rödl & Partner se poosmé za sebou se stala držitelem ocenění Právnická firma roku 2019 v oboru daňového práva. Zároveň byla oceněn jako Velmi doporučovaná kancelář v oblasti logistiky a dopravních staveb.

V rámci skupiny Rödl & Partner zaujímá daňové právo významné místo. Věnují se mu jak advokáti, tak i daňoví poradci a ekonomové. Díky tomuto propojení může kancelář nabídnout svým klientům řešení veškeré daňové problematiky komplexně, z právního i ekonomicko-účetního hlediska.

Zájem o daňové právo v posledních letech roste i mezi advokáty. Uvědomují si totiž, že daňové právo, zejména pak daňové právo procesní, je jasnou součástí právního řádu a nikoli jen ekonomickou kategorii, které by se měli věnovat ekonomové.

Vedoucí partner Rödl & Partner Petr Novotný rovněž velmi kvituje, že Rödl & Partner byl oceněn jako Velmi doporučovaná kancelář v oboru logistika a dopravní stavby a potvrdil tak své kvality i ve zcela nově zařazeném oboru firemního žebříčku. Oboru přepravního a dopravního práva se v kanceláři věnuje specializovaný tým advokátů již téměř dvacet let.

(lan)

Foto: Pixabay

spinner