Pro Networking: Praha hostila konferenci celosvětové asociace ProLog

Pro Networking: Praha hostila konferenci celosvětové asociace ProLog

Pro Networking: Praha hostila konferenci celosvětové asociace ProLog

28.8. - Ve dnech 21 až 23. července Praha hostila 2. konferenci Pro Networking soukromé celosvětové asociace logistiků ProLog. Podobných asociací existuje ve světě více; tato je však výjimečná svými digitálními řešení včetně mobilních aplikací.

ProLog má sídlo má v kanadské Mississiauze, ale možná díky spoluzakladateli a prezidentovi, kterým je Gangadhar Iyer, pochází velká část členů z indicky mluvících spedičních komunit ve světě. Své zastoupení má však ProLog i v Německu a od kongresu i v Česku.

Konference se zúčastnilo více než 100 účastníků ze 60 zemí, z nichž každý přispěl k živé výměně nápadů a spolupráci. Směs obchodu a zábavy vytvořila ideální atmosféru a podpořila kontakty, které mají utvářet budoucnost logistiky.

Během konference došlo na více než tisíc produktivních individuálních schůzek pod jednou střechou, které vedly k důležitým diskusím a partnerstvím. A nechyběl ani velkolepý slavnostní banket v historickém Trojském paláci a večírek po konferenci v pivovaru U Fleků.

„Tyto akce byly promyšleně umístěny na historických místech a nabídly našemu globálnímu publiku skutečnou ochutnávku české kultury. Prostřednictvím těchto zážitků měli účastníci možnost ponořit se do bohatého dědictví České republiky a její živé historie,“ řekl po konferenci Gangadhar Iyer.

„Vzhledem k tomu, že se jedná o přední logistickou síť, byla na celé konferenci patrná snaha profesionální logistické sítě o upřednostnění kvality před kvantitou. Jsme hrdí na to, že můžeme podporovat prostředí, které podporuje smysluplné vztahy a cenné interakce mezi našimi váženými členy. Úspěch této mezinárodní akce, zejména v prostředí po covidu, má nesmírný význam jak pro naši síť, tak pro českou ekonomiku. Je ukázkou odolnosti našeho odvětví a našeho odhodlání prosazovat pokrok v logistice i mimo ni,“ dodal Gangadhar Iyer.

(lan)

popisek

Na snímku prezident a spoluzakladatel asociace ProLog Gangadhar Iyer

spinner