Petra Hajná byla zvolená do představenstva České rady pro šetrné budovy

Petra Hajná byla zvolená do představenstva České rady pro šetrné budovy

6.12. - Skupina CPI Property Group, že do představenstva České rady pro šetrné budovy (CZGBC) byla zvolená Petra Hajná. Ta je projektovou manažerka v oddělení správy majetku a budov skupiny CPIPG v Praze, kromě toho je také zodpovědná za zlepšování udržitelnosti stávajících aktiv, rekonstrukcí i nových projektů skupiny.

„Způsob, jakým CPIPG spravuje majetek a budovy, patří mezi nejlepší na trhu a udržitelný rozvoj je nedílnou součástí veškerých našich činností,“ uvedl Jakub Korf, ředitel správy majetku a budov skupiny CPI Property Group, a dodal: „Z členství Petry Hajné v představenstvu CZGBC máme velikou radost. Umožní nám to nejen sdílet naše zkušenosti, ale také se učit od dalších předních firem v oboru realit.“

Petra Hajná přišla do CPIPG v roce 2019 ze společnosti Skanska, kde během svého působení se Švédsku řídila realizaci zelených strategií v rámci obchodních činností firmy v zemích střední a východní Evropy. Za svého působení ve společnosti Skanska byla Petra členkou pracovní skupiny CZGBC.

(lan)

Foto: CPI Property Group

spinner