​Novým obchodním ředitelem Obermeyer Helika se stal Jiří Kos

​Novým obchodním ředitelem Obermeyer Helika se stal Jiří Kos

11.1. - Česká projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika posílila svůj management a na pozici obchodního ředitele jmenovala Jiřího Kose, který se bude věnovat akvizici nových projektů a klientů. Zúročí tak svou dlouholetou praxi, kdy působil na vedoucích pozicích projekčních a developerských společností, mezi něž patří architektonická společnost Chapman Taylor, v níž působil 12 let. Z pozice associate director odtud přestoupil do developerské a investiční společnosti.

Jiří Kos studoval na ČVUT obor architektura a již v průběhu studia se zaměřil na projektování a praktické využití nabytých znalostí. Odborně se zajímá jak o technickou a ekonomickou stránku projektové přípravy, tak o problematiku projednávání a povolování staveb. Mezi jeho záliby patří cestování s karavanem a fotografování.

V průběhu své profesní činnosti se podílel na mnoha úspěšných projektech. Řešil technický blok objektu řízení letového provozu v Jenči, spoluvytvářel a přivedl k realizaci novou tvář příletového Terminálu 1 letiště Václava Havla v Praze. Mezi nepřehlédnutelné pražské projekty, na kterých se Jiří Kos podílel jako spoluautor a vedoucí projektového týmu, patří Flow – nárožní dům na Václavském náměstí.

(lan)

Foto: Obermeyer Helika

spinner