​Na český logistický trh vstupuje firma 123kurýr

​Na český logistický trh vstupuje firma 123kurýr

7.11. - Společnost 123kuriér úspěšně podniká na Slovensku, kde vybudovala vlastní distribuční síť s nabídkou komplexních služeb v oblasti balíkové logistiky. V těchto dnech vstupuje na český logistický trh. Pod značkou 123kurýr nabízí v první fázi převážně služby v oblasti B2B a B2C.

123kurýr je českou dceřinou společností firmy 123kuriér. Představitelé firmy se věnují podnikání v dopravě již od roku 2005 a v posledních letech naplňují svoji vizi balíkové logistiky „pro všechny“. Dobrý produkt s komplexními službami, důsledné naplňování strategického plánu, a v neposlední řadě tým profesionálů se značnou zkušeností v balíkové dopravě, předurčují společnost k tomu, aby byla konkurenceschopná i mimo Slovensko. Prvním krokem k tvorbě nadnárodní sítě balíkové přepravy je právě založení české firmy 123kurýr, kurýr pro všechny.

„Česko a Slovensko stále chápeme díky historické provázanosti jako jeden obchodní prostor. Proto je pro nás rozšíření naší sítě do České republiky logickým krokem,“ uvedl Miloš Melník, generální ředitel společnosti.

Aktuálně již spustil 123kurýr první uzlové pobočky v důležitých lokalitách (Praha, Plzeň, Olomouc, České Budějovice, Hradec Králové, Ostrava a Brno). V nejbližší době plánuje management další rozšíření tak, aby do konce roku 2021 zahrnovala česká síť 14 základních poboček.

Ačkoliv se může zdát, že balíkový trh v České republice je rozebrán, 123kurýr neskrývá svoje ambice.

„Víte, když nabídnete kvalitní, spolehlivou službu, můžete konkurovat i korporátním firmám. Naší velkou výhodou je, že rozumíme perfektně česko – slovenskému trhu, neustále rozvíjíme služby a diverzifikujeme je: obsluhujeme zákazníky z oblasti B2B, B2C, D2C a C2C,“ vysvětlil Miloš Melník.

Základem služby jsou perfektní IT s uživatelsky příjemnou aplikací pro zákazníky. Systém je samozřejmě propojen se skenery kurýrů a v budoucnu i s technologickým zařízením Balíkových center, která postupně vznikají – zatím na Slovensku. O vysoké úrovni technologického zařízení vypovídá například i to, že každý kurýr je vybaven platebním terminálem nejvyšší řady.

123kurýr je zde zkrátka pro všechny, kteří si zakládají na korektnosti, odpovědném přístupu a spolehlivosti v doručování zásilek.

(lan)

Foto: 123kurýr

Na snímku Miloš Melník, generální ředitel společnosti 123kurýr

spinner