​Kühne + Nagel ČR má nového generálního ředitele

​Kühne + Nagel ČR má nového generálního ředitele

V lednu letošního roku převzal vedení české pobočky globálního logistického lídra Kühne + Nagel Miroslav Pudil, který ve společnosti pracuje víc než dvacet pět let.

„Mám radost, že jsem byl pověřen řízením národního zastoupení společnosti Kühne + Nagel. Těším se na spolupráci s týmy ze všech českých poboček a zároveň na rozvíjení vztahů s našimi zákazníky. Jsem přesvědčen, že se nám společně podaří i nadále posilovat pozici jedničky námořních přeprav a zvyšovat tržní podíly v letecké a silniční spedici. Už hned rok 2019 bude podle mého názoru velmi dynamický a pro naši operativu zásadní z důvodu implementace nových digitálních systémů a služeb,“ uvedl Miroslav Pudil.

Miroslav Pudil, který absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, působil ve společnosti Kühne + Nagel v České republice na různých pozicích, naposledy jako ředitel divize pozemních přeprav. Jeho zkušenosti a znalosti logistického trhu mají přispět k rozvoji digitálních aktivit firmy, k akvizici národních i globálních zákazníků a implementaci nových služeb s vysokou přidanou hodnotou.

(mna)

Foto: Kühne + Nagel

spinner