​Innoship partnerem Deichmann pro zefektivnění přepravních operací na mezinárodních trzích

​Innoship partnerem Deichmann pro zefektivnění přepravních operací na mezinárodních trzích

12.9. - Společnost Innoship, která je součástí holdingu Alsendo Group zaměřujícího se na v oblasti SaaS řešení (software jako služba) pro správu logistiky, uzavřela nové partnerství s s prodejcem obuvi Deicmann. Toto spojení představuje významný milník v oblasti maloobchodu a technologií.

Iniciativa společnosti Deichmann vycházela z potřeby zefektivnit své přepravní procesy, zlepšit uživatelskou zkušenost a umožnit rychlejší integraci nových dopravců v rámci programu digitální transformace online a multikanálového podnikání. Uzavřením partnerské dohody předcházelo rozsáhlé výběrové řízení, ve kterém společnost Innoship předvedla své schopnosti, odborné znalosti a špičkové technologie.

"Rozhodnutí spolupracovat se společností Innoship bylo založeno na jejich hluboké technické kompetenci a prokázaném porozumění našim potřebám," řekl Sven Senkbeil, Product Owner z oddělení Fulfillment Solution ve společnosti Deichmann. "Hledali jsme strategického partnera, který by byl schopen poskytnout nejmodernější řešení pro správu dodávek, bezproblémovou integraci a přístup zaměřený na uživatele. Duch spolupráce a odhodlání společnosti Innoship inovovat se dokonale shodovaly s našimi představami, dodal".

Strategické partnerství řeší několik klíčových cílů, a to včetně:

* Urychlení doby time-to-market - Vzhledem k tomu, že se logistický průmysl vyvíjí a zvyšuje se potřeba flexibility, usiluje společnost DEICHMANN o rychlé zapojení nových dopravců. Odborné znalosti společnosti Innoship zajišťují rychlý a stabilní proces integrace, což společnosti DEICHMANN umožňuje zůstat pružnou na konkurenčním trhu.

Vylepšený uživatelský zážitek - Nová platforma umožňuje zákazníkům vybrat si z široké nabídky dopravců, výdejních míst i boxů dle preferované možnosti doručení. Přesné sledování zásilek poskytuje zákazníkům tracking doručení na takzvané poslední míli v reálném čase po celou dobu přepravy a zajišťuje tak vynikající zážitek z nakupování.

* Efektivia a stabilita - Řešení Innoship sjednocuje rozhraní API dopravců a zjednodušuje tisk štítků a generování přepravních dokumentů. Výsledkem je efektivnější proces přepravy a stabilní provozní režim.

Snížení nákladů - platforma navíc snižuje náklady na přepravu, z čehož těží koncový zákazník.

"Mám velkou radost, že se společnost Deichmann připojila k našim zákazníkům, a jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich transformační cesty," řekl Dan Ungureanu, spoluzakladatel a manažer pro rozvoj podnikání společnosti Innoship. "Společně se společností Deichmann utváříme digitální budoucnost, která zefektivní přepravní operace na mnoha trzích," dodal.

S systém dynamické alokace společnosti Innoship přináší výrazné snížení nákladů o přibližně 20 %. Současně navyšuje množství odbavených zásilek až o 15 %, což přímo přispívá ke zvýšení spokojenosti zákazníků. Komplexní rozhraní API navíc bez námahy zahrnuje síť více než 150 000 výdejních boxů, což klientům umožňuje nabízet ekologyčtější variantu přepravy.

(lan)

Foto: Innoschip

spinner