​GEFCO: Postprodukční úpravy pomáhají prodloužit užitnou dobu aut ve flotilách

​GEFCO: Postprodukční úpravy pomáhají prodloužit užitnou dobu aut ve flotilách

22.6. - Společnost GEFCO odbavila z kolínské pobočky další fleetovou zakázku. Postprodukčně upravila víc než dvě stě lehkých užitkových vozů pro největšího poskytovatele poštovních a balíkových služeb v České republice. Instalace zlepší komfort užívání, zároveň prodlouží užitnou dobu nových kvalitních vozidel ve firemní flotile. Celkem 213 lehkých užitkových vozů bylo transportováno do kolínské pobočky GEFCO, postprodukčně upraveno v průběhu května a června a následně distribuováno dle schváleného harmonogramu přímo na požadovaná místa předání u klienta.

„Na jednom místě jsme schopni realizovat úpravy nových vozidel od poměrně jednoduchých polepů až po složité instalace v interiéru i exteriéru vozů. To vše ve stejné kvalitě, jako by tyto úkony byly provedeny přímo na výrobní lince. Klient tak šetří čas i náklady a co je důležité, vše se odehrává na jednom místě. Auta tedy není třeba několikrát převážet za různými službami, což v praxi prodlužuje dobu dodání upravených vozů, ale také generuje zbytečnou uhlíkovou stopu,“ popsal benefity personalizace vozidel v kolínské pobočce Miloš Mrázek, obchodní ředitel divize LMP (Logistics for Mobility Players) pro region North-East Europe společnosti GEFCO, a dodal, že instalace realizované v interiérech lehkých užitkových vozů nejen zvyšují komfort jejich užívání, ale současně prodlužují užitnou dobu aut. „Jde o nové, kvalitní vozy, jejichž životní cyklus je možné díky instalaci ochranných prvků významně prodloužit. V momentu sekundárního prodeje jsou díky ochranným prvkům v dobrém stavu, což zároveň zvyšuje jejich hodnotu,“ uvedl Miloš Mrázek.

V rámci zakázky bylo upraveno 60 vozů typu Transit Van L3H2, 40 vozů typu Peugeot Partner Furgon L1 a 113 vozů typu Peugeot Partner Polocombi L2.

Úpravy pro klienta realizoval tým expertů z kolínské pobočky společnosti. Postprodukční úpravy na míru byly provedeny jak v interiéru, tak i na exteriéru vozidel, konkrétně šlo o: instalaci 12V zásuvky v dosahu řidiče pod trvalým napětím; montáž protiskluzové podlahy v nákladovém prostoru; zabezpečení ochrany nákladového prostoru pomocí kompletního vnitřního obložení; montáž přídavného osvětlení nákladového prostoru umožňujícího čtení textů na zásilkách uvnitř nákladového prostoru; montáž zadní parkovací kamery včetně displeje v interiéru vozu; polep brandingem poštovního distributora; Pre Delivery Inspection; natankování 10 litrů PHM, náplň do ostřikovačů, mytí, doplnění povinné výbavy vozu dle legislativy ČR vč. reflexních vest; kontrolu baterií před expedicí a dodání sad návodů k použití.

(lan)

Foto: GEFCO

spinner