Gebrüder Weiss je držitelem titulu „Partner roku“ od System Alliance Europe

Gebrüder Weiss je držitelem titulu „Partner roku“ od System Alliance Europe

5.6. - Sdružení evropských dopravců sběrných zásilek, System Alliance Europe, udělilo na konci května během slavnostního večera v Birminghamu ocenění, která jsou každoročně předána jeho nejlepším členům. Společnost Gebrüder Weiss získala již po páté v řadě hlavní cenu.

Na valné hromadě v Birminghamu byly nejúspěšnějším partnerům v evropské síti přepravců sběrných zásilek uděleny ceny “Performance Awards“ za nejlepší dosažené výkony. Hlavní cenu, titul “Partner roku“ získala společnost Gebrüder Weiss, a to již popáté v řadě.

„Gebrüder Weiss je členem sdružení System Alliance Europe od jejího vzniku v roce 2005. Velmi mne těší, že i naše úsilí, které v rámci České republiky věnujeme zvyšování efektivity dopravy, zavádění nových technologií a systémů, stejně jako naše soustavné soustředění na úroveň kvality našich služeb, přineslo naší společnosti další zisk tohoto výjimečného ocenění,“ řekl Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss Česká republika.

V další kategorii s názvem “Kvalita”, která je rozdělena na dvě skupiny podle velikosti společností, mohou být na svá ocenění hrdi L.W. Cretschmar GmbH & Co. KG z Kornwestheimu (Německo) a Streck Transport AG z Möhlinu (Švýcarsko). Šťastným vítězem kategorie “Zlepšení roku” je potom společnost Italsempione z italského Arluna.

(lan)

Foto: Gebrüder Weiss

spinner