​Baoli představuje novou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-20 Li

​Baoli představuje novou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-20 Li

31.1. – Baoli, světový výrobce vysokozdvižných vozíků, který je součástí skupiny KION Group, představuje novou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-20 Li, která nabízí nejprogresivnější a nejpokročilejší technologii lithium-iontových baterií. Tento nejnovější přírůstek do produktového portfolia poskytuje zákazníkům Baoli v oboru manipulace s materiálem významná zlepšení z pohledu efektivity a produktivity.

Ideální pro širokou škálu využití

Vozíky KBE 18 Li a KBE 20 Li s nosností 1,8 až 2,0 tuny a výškou zdvihu až 6,5 metru představují optimální řešení pro lehké a středně náročné aplikace ve společnostech, které se zabývají výrobou a logistikou. Díky absenci emisí a nízké úrovni hluku jsou tyto elektrické vozíky perfektně vhodné pro vnitřní provoz v halách. Jejich kompaktní podvozek a malý poloměr otáčení zajišťují efektivní práci v úzkých prostorách a umožňují snadný pohyb i ve stísněných skladových areálech

Rychlejší nabíjení díky lithium-iontové technologii

Bezúdržbová lithium-iontová technologie je charakteristická svým rychlým nabíjením, což umožňuje nepřetržité používání těchto vozíků i po několik směn bez delších přestávek na nabíjení. Baterie je možné často dobíjet bez negativního vlivu na jejich životnost a nabíjecí místa je možné zřídit tam, kde je to potřebné a vhodné, není nutné používat prostor specializovaných nabíjáren, což snižuje náklady na investice a provoz manipulační techniky.

Baoli EMEA také vždy upřednostňuje bezpečnost: "Všechny naše pečlivě navržené a vyrobené vozíky mají označení CE, které garantuje jejich bezpečnost. Díky výrobě v souladu se standardy vysoké kvality skupiny KION nabízíme našim zákazníkům dlouhodobý a bezproblémový provoz", říká Francesco Pampuri, Brand Management Director ve společnosti Baoli EMEA.

Vysoký výkon a udržitelnost

Modely KBE 18-20 Li jsou vybavené výkonnějšími motory, dosahují vyšších rychlostí a zvládají strmější nájezdy. Jejich střídavé motory zajišťují bezúdržbový provoz a nabízejí značné vylepšení účinnosti a tím i spotřeby energie, což potvrzuje závazek společnosti Baoli k udržitelnosti. Francesco Pampuri k tomu říká: „Modely KBE 18-20 Li představují pro naše zákazníky spolehlivé a šetrné řešení z hlediska ekologie. Díky nulovým emisím jsou naše elektrické vysokozdvižné vozíky vhodné i v ekologicky citlivých oblastech nebo v odvětvích s přísnými emisními předpisy, aniž by docházelo k znečištění.“

Dbá se se na bezpečnost řidiče a jednoduchou obsluhu stroje

Kabina byla navržena s ohledem na bezpečnost a komfort řidiče. Je vybavena dvěma úložnými prostory s USB porty pro pohodlné nabíjení malých elektronických zařízení. Na barevném displeji se zobrazují všechny důležité informace, což usnadňuje řidičům rychlou a jednoduchou orientaci o stavu provozu vysokozdvižného vozíku.

Francesco Pampuri v souvislosti s uvedením nových vozíků na trh říká: "V Baoli nyní nastavujeme nový standard v našem segmentu trhu tím, že zákazníkům nabízíme dostupné, bezpečné a spolehlivé vysokozdvižné vozíky s inovativní energetickou technologií. Řada elektrických vysokozdvižných vozíků KBE 18-20 Li představuje další krok v našem závazku k inovacím a neustálému vývoji."

Rychlé dodání z evropských skladů a rozsáhlá síť prodejců

Vozíky Baoli jsou rychle dostupné přímo z evropských skladů, což zákazníkům Baoli poskytuje výjimečnou flexibilitu. K tomu přispívá i rozsáhlá globální síť prodejců. Francesco Pampuri o tom říká: „Naše prodejní organizace jsou považovány za obzvláště důvěryhodné a naši zákazníci se mohou vždy spolehnout na jejich odborné poradenství a jistotu kvality. Plní to, co slibují, stejně jako naše vysokozdvižné vozíky."

(lan)

Foto: KION Group

spinner