Andy Hay novým vedoucím EMEA Real Estate Management Services

Andy Hay novým vedoucím EMEA Real Estate Management Services

12.9. - Colliers International, přední světová společnost v oblasti komerčních realitních služeb a správy investic, včera oznámila, že novým vedoucím EMEA Real Estate Management Services (REMS) bude okamžitě jmenován Andy Hay. V této nové roli se zaměří na další růst a úspěch divize firmy REMS; zlepšování a rozvíjení vztahů s klienty a optimalizace modelu poskytování služeb EMEA.

„Colliers má silnou reputaci ve své vedoucí pozici na trhu v oblasti správy nemovitostí, což Andyho bohaté zkušenosti dále prohloubí,“ řekl Chris McLernon, generální ředitel EMEA. „Jeho schopnost řídit strategické změny a dosahovat provozních výsledků v různých kulturách bude přínosem pro naše klienty i profesionály. S Andym v čele týmů nepochybuji, že naše operace budou i nadále vzkvétat a v této neuvěřitelně důležité obchodní linii se přičiníme o svůj podíl na trhu.“

Andy Hay, osvědčený ve vedoucích pozicích, má více než 20 let mezinárodních zkušeností a výjimečné výsledky jak v oblasti růstu a rozvoje podnikání, tak ve vedení projektů strategických změn napříč odvětvími. Připojil se ke společnosti Colliers z CBRE, kde byl kdysi v pozici vrchního ředitele EMEA - Property & Asset Management. Předtím pracoval pro velké značky včetně RAC plc, Diageo plc a Adidas AG.

„Jsem nadšen, že se mohu připojit k týmu s takovým podnikavým duchem a inovativní kulturou," řekl Andy Hay, vedoucí EMEA Real Estate Management Services, Colliers International. „Těším se, až budu na čele pokračujícího růstu REMS v EMEA a také na poskytování co nejlepších služeb našim klientům a lidem," dodal.

(lan)

Foto: Colliers International 

spinner