CCS

Vrcholový management CCS prošel změnami

Vrcholový management CCS prošel změnami

CCS Česká společnost pro platební karty, s. r. o., která je členem skupiny FleetCor, přistoupila ke změnám ve vrcholovém managementu. Novým generálním ředitelem společnosti byl 1. dubna jmenován Philip Staehelin, na pozici obchodní ředitelky (chief sales & marketing officer) nastoupila ke stejnému datu Martina Lovčíková.

Philip Staehelin nastoupil do FleetCor v loňském roce a byl odpovědný za obchodní rozvoj a strategii ve střední a východní Evropě. Během svého sedmnáctiletého působení v Praze pracoval v oboru manažerského poradenství (A.T. Kearney a Accenture) a telekomunikací (T-Mobile) a také v bankovnictví (investiční bankovnictví Bank Austria Creditanstalt). Získal titul MBA na INSEAD ve francouzském Fontainebleau a dva univerzitní tituly z ekonomiky a mezinárodních vztahů na University of Colorado v americkém Boulderu.

Rodným jazykem Philipa Staehelina je angličtina, ale ovládá plynně nebo pasivně také češtinu, němčinu a francouzštinu.

Nová obchodní ředitelka Martina Lovčíková vystudovala VŠE v Praze (mezinárodní obchod) a má široké zkušenosti z celé řady marketingových a obchodních pozic v bankovnictví a telekomunikacích a jako konzultant pro obchodní a marketingovou strategii, transformaci obchodních kanálů a poradenství v oblasti fúzí a akvizic.

Působila například v Citibank jako jeden ze zakládajících manažerů jednotky CitiBusiness pro malé a střední firmy, v Telefónica O2 řídila jako výkonná ředitelka pro firemní segment mimo jiné integraci obchodních oddělení ČT a Eurotelu, projekty zvýšení obchodní výkonnosti či projekty v oblasti péče o firemní klientelu. Spolupracovala také na mezinárodních projektech v rámci skupiny Telefónica O2 zaměřených zejména na vývoj nových ICT služeb pro malé a střední firmy.

V CCS bude zodpovědná zejména za rozvoj obchodu ve všech klientských segmentech v Česku a na Slovensku.


CCS je jednou z mezinárodních značek tankovacích karet z rodiny dceřiných firem společnosti FleetCor. Je vedoucím poskytovatelem těchto karet a zpracovatelem bezhotovostních transakcí v České republice. Provozuje širokou akceptační síť na čerpacích stanicích v České republice a na Slovensku.

(pat) www.ccs.cz

spinner