Sebastian Terhechte je novým vedoucím obchodu Cargobull Trailer Store

Sebastian Terhechte je novým vedoucím obchodu Cargobull Trailer Store

15.4. - Sebastian Terhechte byl jmenován novým vedoucím centrály Cargobull Trailer Store (CTS) v Altenberge. Dne 1. dubna 2024 převzal funkci "vedoucího oddělení ojetých přívěsů" a nahradil tak Anselma Steinhause, který od roku 2010 řídil obchod s ojetými vozidly Schmitz Cargobull a zásadním způsobem jej formoval a reformoval. Od dubna letošního roku zastupuje Steinhaus zájmy skupiny mimo jiné ve společném podniku Fleetloop.

Od roku 2009 do roku 2019 působil Terhechte (38) ve společnosti CTS jako prodejce ojetých vozidel a country manager. Díky svým dlouholetým zkušenostem má hluboké znalosti obchodu s ojetými vozidly. V letech 2022 až 2023 byl také prozatímním výkonným ředitelem prodeje a poprodejních služeb ve společnosti Schmitz Cargobull UK & Ireland. Naposledy působil jako International Key Account Manager ve společnosti Schmitz Cargobull.
U ojetých návěsů je kladen důraz na vysoce kvalitní vozidla, která mají rozsáhlé záruky a podléhají komplexnímu systému zajištění kvality. Ve 41 prodejnách Cargobull Trailer nabízí Schmitz Cargobull každý rok více než 10 000 ojetých vozidel různých značek po celé Evropě. Návěsy jsou k dispozici v krátké době a pokrývají všechny varianty – od plachtových návěsů až po chladírenské návěsy. Aby bylo možné nabídnout maximum služeb z jednoho zdroje, má oddělení prodeje ojetých vozidel přístup k nabídkám leasingu a financování od společnosti Cargobull Finance, stejně jako ke smlouvám o kompletním servisu od společnosti Cargobull Parts & Services. Nabízeny jsou také produkty k překlenutí krátkodobých úzkých míst v dopravě. Obchody Cargobull Trailer Stores podporují podnikání společnosti Schmitz Cargobull v oblasti nových vozidel obchodováním s jednotlivými přívěsy nebo celými vozovými parky za tržní ceny.
(pav)
Foto: Schmitz Cargobull
spinner