​Rok 2017 ve znamení dalšího rozvoje

​Rok 2017 ve znamení dalšího rozvoje

Prodejní a servisní síť HESTI Group působí na trhu užitkových vozidel již od roku 1991. V současnosti do ní spadá celkem deset servisů užitkových vozidel, které jsou rozmístěny kolem důležitých dopravních tahů a pokrývají celou republiku.

Společnost HESTI prochází neustálým rozvojem a nejinak tomu bylo i v letošním roce. V současné době byl dokončen nový areál v Liberci a byl zde již zahájen provoz. A velkou rekonstrukcí nyní prochází i servisní zázemí v pražských Stodůlkách a v Třemošné u Plzně.

Prodejní program HESTI Group zahrnuje vozidla MAN, návěsy značek Krone, STAS, Nooteboom, D-TEC a v neposlední řadě také přívěsy a nástavby společnosti GTS Poběžovice, která je výrobním závodem, jenž rovněž spadá pod HESTI Group.

Svařovací automat v závodě GTS

Společnost GTS Poběžovice byla založena s cílem vytvořit výrobce nástaveb na všechny značky, který rovněž zajišťuje veškeré homologace. Tento cíl se podařilo naplnit a GTS dnes patří mezi renomované výrobce nástaveb a speciálních přívěsů. V letošním roce navíc došlo k zásadnímu kroku z hlediska výrobního procesu – byl zprovozněn svařovací automat, který otevírá dveře novým možnostem poběžovické výroby.

Letošní prodeje budou kolem 2100 vozidel

I v letošním roce dosáhne prodej vozidel, návěsů a přívěsů v rámci HESTI Group přibližně 2100 kusů. Přičtou-li se k tomu komplexní after sales služby a prodej náhradních dílů, je zřejmé, že HESTI Group je skutečným specialistou v oboru.

(lan)

www.hesti.cz

spinner