Použité návěsy Schmitz Cargobull vévodí poptávce s ojetými vozidly

Použité návěsy Schmitz Cargobull vévodí poptávce s ojetými vozidly

Společnost Schmitz Cargobull se umístila na předních místech v novém průzkumu trhu s ojetými nákladními vozidly a přívěsy v roce 2022, který zveřejnila internetová platforma pro ojetá vozidla Europa-LKW.de.

Na základě analýzy uživatelů platforma určuje, po jakých ojetých vozidlech byla v Německu v roce 2022 největší poptávka. Při vyhledávání návěsů je Schmitz Cargobull na prvním místě v hodnocení všech typů návěsů - a je nejvyhledávanější značkou návěsů. Toto nejvyšší hodnocení ukazuje, že Schmitz Cargobull je také preferovaným partnerem pro zákazníky, kteří hledají ojetá vozidla. Vyrábí vysoce kvalitní, odolné a trvanlivé přívěsy a návěsy. Společnost Schmitz Cargobull klade ve své produktové strategii důraz na dlouhou životnost a v zájmu prodloužení životního cyklu svých vozidel se hlásí k oběhovému hospodářství. Jedním z příkladů je pozinkovaný podvozek. Pozinkování prodlužuje životnost podvozku až o pět let. To má pozitivní vliv na celou životnost a na hodnotu při dalším prodeji.

Schmitz Cargobull prodává svá ojetá vozidla ve více než 38 skladech - Cargobull Trailer Stores - po celé Evropě. V těchto skladech se každoročně prodá více než 10 000 ojetých vozidel do přibližně 70 zemí. Přibližně 90 procent těchto vozidel pochází od společnosti Schmitz Cargobull. Zejména na trzích západní, střední a jihozápadní Evropy zaznamenávají Cargobull Trailer Stores silnou poptávku, a to zejména po mladých ojetých vozidlech. Ve skladech najdou zákazníci rozsáhlou nabídku přibližně 1 600 ojetých vozidel od různých výrobců. Vozidla, která splňují přísné standardy kvality odborníků na ojetá vozidla, jsou označena pečetí Trailerplus. Pokud je vozidlo opatřeno touto pečetí, bylo před dodáním podrobeno důkladné kontrole kvality nezávislou zkušebnou, přičemž karoserie, technika a podvozek byly podrobeny zkoušce. Protože i ten nejlepší přívěs se může porouchat, je k vozidlu Trailerplus na prvních 12 měsíců k dispozici smlouva o havarijním pojištění zdarma.

(lan)

Foto: Schmitz Cargobull

spinner