Novým prezidentem značky IVECO se stal Thomas Hilse

Novým prezidentem značky IVECO se stal Thomas Hilse

Společnost IVECO na konci října oznámila jmenování Thomase Hilseho prezidentem značky IVECO. V této roli s účinností od 1. listopadu převzal odpovědnost za globální správu produktů, prodej, marketing a rozvoj sítě za značku IVECO, jejímž úkolem je budovat a rozšiřovat její přítomnost na světových trzích. Bude sídlit v italském Turíně.

Gerrit Marx, prezident užitkových a speciálních vozidel, uvedl: „Jsme velmi rádi, že můžeme Thomase přivítat v naší organizaci. Připojuje se k nám ve významné době v naší historii, když jsme právě uvedli náš nový sortiment lehkých užitkových vozidel Daily a řadu IVECO Way s novým těžkým nákladním vozidlem IVECO S-WAY a představili jsme významné pokroky v digitalizaci a servitizaci v naší nabídce. Thomas přináší velmi dobré výsledky v obchodě s užitkovými vozidly a rozsáhlé mezinárodní manažerské zkušenosti, které budou cenné pro budoucí úspěch značky IVECO po celém světě.“

Thomas Hilse přináší velmi dobré výsledky s 22letými zkušenostmi získanými v průmyslu nákladních vozidel, autobusů a užitkových vozidel prostřednictvím různých mezinárodních manažerských pozic pro různé značky v Evropě, NAFTA, Latinské Americe a jihovýchodní Asii. Jeho role pokrývaly všechny aspekty podnikání od prodeje a rozvoje obchodu přes zákaznický servis a plánování produktů až po postavení generálního ředitele. Vystudoval strojní inženýrství a obchodní administrativu a je držitelem titulu M.A. v oboru mezinárodní vztahy.(lan)

Foto: IVECO

spinner