Goodyear

MyFleet umožňuje správu pneuhospodářství i menším firmám

MyFleet umožňuje správu pneuhospodářství i menším firmám

Portál MyFleet společnosti Goodyear představuje rychlou a profesionální platformu pro komunikaci mezi dopravcem, servisním poskytovatelem a společností Goodyear. MyFleet umožňuje provádět vzájemné obchodní transakce i vzájemnou komunikaci všech tří stran snadným způsobem na jednom místě, díky čemuž se komplexní pneuhospodářské služby stávají dostupnými i pro menší dopravce. V říjnu to na tiskové konferenci v Praze uvedli zástupci značky Goodyear.

Třístranné smlouvy mezi dopravcem, ser-visním poskytovatelem a společností Goodyear umožňují zprostředkovat komplexní pneuhospodářské služby také menším autodopravcům. Poskytovatelé servisních služeb mají díky portálu MyFleet k dispozici přehlednou databázi spravovaných vozových parků stejně jako aktuální nabídku produktů společnosti Good-year. V systému mohou rovněž sledovat historii transakcí mezi dopravcem a servisním poskytovatelem. Přímo na této platformě dochází k tvorbě konkrétních cenových nabídek pro jednotlivé klienty na základě historie vzájemné spolupráce a dalších charakteristik daného dopravce. K dalším benefitům pro poskytovatele služeb patří přístup k informacím o všech novinkách společnosti Goodyear zveřejňovaným na tomto portálu a možnost využívat katalogu s produkty určenými pro běžnou činnost jednotlivých pracovníků servisních poskytovatelů.

Po registraci, jejíž součástí je vyplnění údajů o vozovém parku, obdrží jednotliví dopravci vlastní pří-stupové údaje, pomocí nichž mají přístup na vlastní profil v systému MyFleet. Každá flotila má na základě svých charakteristik vlastní sjednané obchodní podmínky a získává například individuální cenovou nabídku na jednotlivé služby i produkty. Přes portál rovněž dochází k objednávce servisních služeb či inspekcí, kdy stačí zadat počet automobilů a požadované datum servisní služby.

Pneumatika pro návěsy Fulda Ecotonn 2

Na tiskové konferenci byla představena také nová pneumatika pro návěsy Fulda Ecotonn 2 v 385/65R22.5, která se podle výrobce vyznačuje vyšším kilometrovým proběhem a nižší spotřebu pohonných látek. Nová Ecotonn 2 nahrazuje Ecotonn + a doplňuje aktuální portfolio nákladních pneumatik značky Fulda. Díky nové směsi a optimalizované kostře nabízí ve srovnání se svou předchůdkyní lepší vlastnosti v po-době vyššího kilometrového proběhu, nižšího valivého odporu, vylepšené odolnosti a protektorovatel­nosti. Ve srovnání s Ecotonn + vykazuje až o 10 procent vyšší kilometrový proběh a o sedm procent nižší valivý odpor. Její dezén zůstává shodný s dezénem Ecotonn +.

(lan)

spinner