Eurowag uzavřel strategické partnerství se skupinou JITpay Group

Eurowag uzavřel strategické partnerství se skupinou JITpay Group

Společnost Eurowag, přední celoevropský poskytovatel integrovaných řešení v oblasti komerční silniční dopravy, uzavřela strategické partnerství se skupinou JITpay Group. JITpay je německý poskytovatel platebních služeb, který se specializuje na oblast logistiky. Eurowag díky partnerství rozšíří svoji nabídku služeb o řešení pro diskontování faktur, digitalizovanou fakturaci a správu pohledávek. V rámci strategického partnerství získal Eurowag v JITpay menšinový podíl s možností jeho případného navýšení, pokud to regulační orgány schválí.

Zákazníci Eurowagu tak nově získají přístup k oblíbeným a osvědčeným produktům společnosti JITpay, k nimž patří zejména diskontování a správa faktur. Řešení JITPay tak rozšíří klíčové služby platformy pro platby a mobilitu, kterou Eurowag nabízí, a pomůže firmám v oblasti komerční silniční dopravy dále zvyšovat svoji efektivitu. Strategické partnerství navíc posílí přítomnost Eurowagu na největším trhu nákladní dopravy v Evropě, jímž je právě Německo.

„Ze strategického partnerství se společností JITpay máme velkou radost. Jednak nám umožní poskytovat našim zákazníkům přínosná řešení pro financování, která jsou v dnešní době kriticky důležitá, jednak tím dále posilujeme naši pozici na – pro nás klíčovém – trhu v Německu. Na spolupráci se těšíme a věříme, že spojení platebních služeb a nástrojů JITpay s naší pokročilou platformou bude úspěšné a posune nás zase o kus dál,“ řekl Martin Vohánka, zakladatel a CEO společnosti Eurowag.

„Každý krok činíme s ohledem na naše zákazníky. Jsme proto velmi rádi, že jim díky partnerství s Eurowagem můžeme nabídnout bezkonkurenční rozsah integrovaných řešení této společnosti, která pokrývají nejen komplexní správu plateb, ale také další služby v oblasti komerční silniční dopravy. Spojení sil s tak zavedeným a známým hráčem na trhu je bezesporu milníkem. Společně budeme i nadále podporovat digitalizaci a zvyšovat efektivitu v celém odvětví,“ doplnil Daniel Steinke, generální ředitel společnosti JITpay.

(pav)

Foto: Eurowag

spinner