Právě vyšlo v DN č. 9

​Eurowag se poprvé zúčastní světového veletrhu transport logistic v Mnichově

​Eurowag se poprvé zúčastní světového veletrhu transport logistic v Mnichově

4.5. - Společnost Eurowag, přední poskytovatel integrovaných řešení v oblasti silniční dopravy v Evropě, se poprvé zúčastní světového veletrhu zaměřeného na logistiku, mobilitu, IT a management dodavatelského řetězce. Akce s názvem transport logistic se koná v Mnichově od 9. do 12. května.

Eurowag bude na veletrhu sdílet stánek se společnostmi Sygic a JITpay, s nimiž uzavřel strategické partnerství na podzim loňského roku. JITpay je německý poskytovatel platebních služeb, který se specializuje na oblast logistiky. Eurowag a JITpay v Mnichově představí komplexní balíček služeb pro dopravce a logistické firmy – kromě platebních služeb například i palivové karty a řešení pro evropské mýtné platby a telematiku EVA.

Pro Eurowag je Německo novým klíčovým trhem. Firma zde otevřela pobočku v Kolíně nad Rýnem, postavila silný obchodní tým a hodlá na německém trhu brzy spustit digitální podporu.

„Veletrh transport logistic je skutečně jediná akce svého druhu – je to jedna z nejdůležitějších událostí v oblasti mobility v Evropě. Z letošní účasti společně s naším partnerem JITpay proto máme velkou radost. Bude to skvělá příležitost představit naše řešení a popovídat si s návštěvníky veletrhu o možnostech, které přináší. Německo je pro nás velmi důležitý trh. Je to koneckonců největší trh nákladní dopravy v Evropě, navíc vysoce konkurenční,“ říká Zuzana O’Brien, Marketing Communication Manager z Eurowagu.

Veletrhu transport logistic se zúčastní také Sygic, dceřiná společnost Eurowagu, jež se zabývá vývojem navigačních systémů pro mobilní zařízení.

Stánek Eurowag, Sygic a JITpay na veletrhu transport logistic najdete v hale A5, číslo 306. Veletrh se koná v Mnichově (Trade Fair Center Messe) od 9. do 12. května 2023.

O společnosti Eurowag

Společnost Eurowag byla založena v roce 1995 a je přední celoevropskou integrovanou platformou pro platby a mobilitu zaměřenou na komerční silniční dopravu. Inovativní řešení společnosti Eurowag zjednodušují život malým a středním podnikům v odvětví komerční silniční dopravy v celé Evropě díky jedinečné kombinaci platebních řešení, bezproblémové technologie, digitálního ekosystému založeného na datech a vysoce kvalitních zákaznických služeb.

www.eurowag.com

O společnosti JITpay

JITpay™ je rychle rostoucí poskytovatel platebních služeb specializující se na logistiku, který byl založen v roce 2016. Hlavním produktem a motorem příjmů je vlastní plně digitální faktoringová společnost regulovaná BaFin. V rámci ekosystému nabízí JITpay™ spolu s partnery doplňkové služby a inteligentně je kombinuje s hlavním produktem factoringu. K srpnu 2022 měl JITpay™ přibližně 100 zaměstnanců a na služby JITpay™ se spoléhá více než 1 800 zákazníků po celé Evropě. Cílovými zákazníky jsou malé a střední dopravní společnosti v Evropě.

www.jitpay.eu

(PR)

Foto: Eurowag

spinner