Eurowag rozšiřuje akceptační síť v České republice o 81 čerpacích stanic Benzina

Eurowag rozšiřuje akceptační síť v České republice o 81 čerpacích stanic Benzina

14.3. - Eurowag, přední poskytovatel platebních řešení v Evropě a registrovaný poskytovatel EETS, rozšířil svou akceptační síť v České republice o 81 vybraných čerpacích stanic Benzina poskytujících prvotřídní služby pro kamionovou dopravu po celé zemi.

Pro snadné nalezení byly nové stanice přidány do aplikace Eurowag pro smartphony a tablety IOS a Android a rovněž do portálu pro zákazníky Eurowag. K dispozici jsou také v aplikaci Plánovač tras, v komplexní online službě, kde zákazníci najdou nejbližší stanici Eurowag a mohou naplánovat jednotlivé trasy po celé Evropě.

„Jsme potěšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout rozšířené možnosti doplňování paliva prostřednictvím vynikajícího partnera Benzina,“ říká Klaus Burkart, výkonný ředitel divize pro Acceptance Network Fuel and Vehicle Services Eurowag.

„Neustále zvyšujeme úroveň naší kvality a péče o zákazníky, a to jak pro běžné motoristy, tak pro profesionální řidiče. Na všech 81 čerpacích stanicích vybavených řešením od Eurowaguje k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu, občerstvení Stop Cafe amožnost parkování pro kamiony včetně zázemí pro řidiče. Zavádíme také možnost rychlého oboustranného tankování pro nákladní vozy. Řidiči mohou využít současně všechny výdejní stojany v pruzích pro kamiony najednou, včetně tankování provozní kapaliny AdBlue,“ říká Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

Pro zobrazení celého seznamu nových stanic, je třeba se přihlásit k zákaznickému účtu Eurowag nebo navštívit https://www.eurowag.com/akceptacni-sit/ (odkaz přizpůsobený pro každou zemi)

(Eurowag)

spinner