​Dodávky vozidel ze všech výrobních závodů Schmitz Cargobull stále fungují

​Dodávky vozidel ze všech výrobních závodů Schmitz Cargobull stále fungují

26.3. – V těchto velice proměnlivých časech celé logistické odvětví, a obzvláště řidiči, zásadním způsobem přispívají k udržení zásobování. Aby je společnost Schmitz Cargobull podpořila, přijala ve všech svých výrobních závodech komplexní ochranná opatření, aby zajistila, že dodávky vozidel budou pokračovat tak plynule, jak jen bude možné. Předání vozidel je proto v současné době možné na všech předávacích místech a v souladu s místními regulačními požadavky.

Na každém místě mají řidiči zajištěná hygienická zařízení, která jsou v provozu nepřetržitě. Všude jsou k dispozici dávkovače dezinfekčních prostředků pro bezpečnost řidičů a potřebné informace jsou jim poskytovány prostřednictvím vícejazyčných oznámení o hygieně a dodržování potřebné vzdálenosti při kontaktu s jinými osobami.

I při přebírání vozidla se o řidiče dbá. Mají například zdarma k dispozici teplé i studené nápoje a různé občerstvení. Distribuce probíhá částečně strojově nebo se jedná o hygienicky balené občerstvení.

Společnosti Schmitz Cargobull děkuje všem řidičům, že zajišťují, že doprava zboží i nadále probíhá co nejplynuleji a je zajištěná pro nás všechny.

(lan)

Foto: Schmitz Cargobull

spinner