​DKV Mobility spolupracuje v oblasti parkování a nabíjení s MAHLE chargeBIG

​DKV Mobility spolupracuje v oblasti parkování a nabíjení s MAHLE chargeBIG

29.9. - DKV Mobility, evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, rozšiřuje svou dobíjecí síť o 31 veřejných nabíječek na vícepodlažním parkovišti P2 na letišti ve Stuttgartu, provozovaných společností MAHLE chargeBIG GmbH.

Společnost MAHLE chargeBIG, jež se specializuje na správu nabíjecí infrastruktury se sídlem ve Stuttgartu, a DKV Mobility GreenFlux, dceřiná společnost spravující veškerou nabídku nabíjecích služeb DKV Mobility, nedávno za tímto účelem podepsaly smlouvu o spolupráci. Nabíječky jsou dostupné prostřednictvím platební funkce DKV APP&GO v rámci aplikace DKV Mobility.

„Těší nás partnerství se společností MAHLE chargeBIG,“ řekl Sven Mehringer, generální ředitel pro energetiku a služby pro vozidla ve společnosti DKV Mobility. „Díky vzájemné spolupráci mohou naši zákazníci svůj elektromobil nejen zaparkovat v bezprostřední blízkosti letiště, ale zároveň jej nabíjet a pohodlně uhradit poplatky za nabíjení a parkování,“ uvedl Sven Mehringer.

„Zpřístupněním nabíječek na letišti Stuttgart zákazníkům DKV Mobility zvyšujeme jejich atraktivitu,“ řekl Sebastian Ewert, zakladatel a generální ředitel společnosti MAHLE chargeBIG, a dodal: „Nejbezpečnější a nejjednodušší způsob, jak aktivovat nabíječky, je přes aplikaci.“

Nabíjecí síť DKV Mobility zahrnuje zhruba 310 000 nabíječek po celé Evropě.

(lan)

Foto: DKV Mobility

spinner