​DKV Box Italia Fleet umožňuje platby mýtného pro vozidla s hmotností do 3,5 tuny

​DKV Box Italia Fleet umožňuje platby mýtného pro vozidla s hmotností do 3,5 tuny

10.11. - Společnost DKV Mobility, přední evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, nově nabízí palubní jednotku DKV Box Italia Fleet. Jednotka je určena vozidlům s celkovou hmotností do 3,5 tuny a umožňuje úhradu mýtných poplatků v Itálii. Dosud byla k dispozici pouze pro vozidla s celkovou hmotností vyšší než 3,5 tuny. Nyní ji mohou využívat jak osobní, tak lehká užitková vozidla nebo motocykly. Ocení ji především společnosti se smíšenými vozovými parky, neboť jim poskytne komfortní a transparentní vyúčtování mýtného pro všechna vozidla, která využívají dálnice v pevninské části Itálie.

„Rozšíření této mýtné služby je pro nás významným milníkem. Díky ní budou snazší platby mýtného v Itálii dostupné našim zákazníkům pro všechna vozidla. Rád bych poděkoval italskému sdružení provozovatelů italských dálnic a tunelů AISCAT za důvěru a udělení statusu certifikovaného poskytovatele,“ řekl Jérôme Lejeune, generální ředitel divize mýtných a refundačních služeb ve společnosti DKV Mobility.

DKV Mobility nabízí mýtná řešení pro více než 30 evropských zemí s cílem poskytovat svým zákazníkům maximálně transparentní a jednoduché vyúčtování mýta. Digitální nástroje, například DKV Analytics nebo Toll Product Overview 2.0, poskytují zákazníkům společnosti DKV Mobility komplexní přehled o všech výdajích v oblasti mýta.

(lan)

Ilustrační foto: DKV Mobility

spinner