​Nový námořní servis LCL pro zásilky z jihokorejského Busanu až do Prahy

​Nový námořní servis LCL pro zásilky z jihokorejského Busanu až do Prahy

8.4. - „Kapacity v námořních přepravách jsou od jara loňského roku limitované, o to víc nás těší, že můžeme našim zákazníkům nabídnout nový přímý námořní LCL servis z jihokorejského Busanu až do Prahy. Servis je vhodný pro přepravu širokého spektra zboží,“ uvedl Jakub Havránek, manager Sea Department, LCL, DSV Air & Sea.

Nový námořní LCL servis z jihokorejského Busanu až na terminál do Prahy je plně pod taktovkou DSV. „Pro naše zákazníky to znamená, že jejich zásilky přepravíme bez zbytečných překládek v přístavech anebo cizích skladech. Rizika poškození a zdržení jsou tak snížena na minimum. Protože se jedná o úplně nový servis, nabízíme nové výhodné zaváděcí ceny jako příjemný bonus,“ uvedl Jakub Havránek.

Servis je podle nějideální zejména pro přepravu segmentů automotive, zboží obsahující baterie, ale i dangerous goods. Nicméně s námi můžou naši zákazníci přepravit v rámci tohoto nového servisu vše vyjma food segmentu.

Linka funguje pravidelně na týdenní bázi s odjezdem v sobotu, zásilky přijímáme vždy do pátku (týden před odplutím). Doba přepravy Busan - Praha trvá 38 dní od výjezdu až na terminál do Prahy, odkud probíhá další distribuce po celé ČR, ale i do dalších zemí ve střední Evropě.

Přepravu z Busanu je možné využít i pro tzv. outporty z přístavů v Xingang/Tianjin, Qingdao, Dalian a celého Japonska (Yokohama, Kobe, Tokio, Moji, Hakata a Osaka).

„Mám radost, že můžeme i za této nelehké situace, která aktuálně panuje v námořních kontejnerových přepravách, nabídnout našim zákazníkům nový servis a zároveň další možnost, jak dopravit své zásilky nejen z Jižní Koreji, ale i z celé oblasti Dálného východu. To vše v rozumném doručovacím čase, bez dalších překládek,“ dodal Jakub Havránek.

(lan)

Foto: LCL

spinner