​Námořní přeprava nyní k dispozici na CargoNect!

​Námořní přeprava nyní k dispozici na CargoNect!

8.1. - Jsme naprosto nadšeni, že můžeme oznámit spuštění služeb námořního nákladu zde na CargoNect! Význam námořního nákladu nelze bagatelizovat - hraje důležitou roli při přepravě zboží po celém světě. Je nezbytnou součástí logistického průmyslu. A my jsme nadšeni, že se CargoNect konečně může stát článkem v ekosystému námořního nákladu.

Prostřednictvím naší platformy si můžete vyžádat nabídky, rezervovat a sledovat nákladní zásilky. Nabízíme řešení, které mění pravidla hry a které je nejen časově úsporné, ale také nákladově efektivní. Námořní nákladní operace nebyly nikdy jednodušší!

Klíčové funkce

S rostoucí poptávkou po námořní nákladní přepravě nabízíme spolehlivé a snadné řešení pro odesílatele a speditéry po celém světě. Proč si však vybrat právě CargoNect? Zde je několik klíčových faktorů:

Efektivní rezervační systém: CargoNect nabízí uživatelsky přívětivý rezervační systém, který usnadňuje vyhledávání speditérů, získávání nabídek a výběr toho, který vyhovuje vašim potřebám.

Transparentní ceny: Platforma nabízí transparentní cenový systém, který zajišťuje, že každý dostane nejlepší nabídky bez skrytých poplatků.

Nejlepší speditéři: S CargoNect se můžete spojit s nejlepšími dopravci a získat férové ceny.

Spuštění služeb námořní nákladní dopravy na platformě CargoNect slibuje významný posun v logistických řešeních. V příštích letech máme ambiciózní plány na rozšíření služeb námořního nákladu o další a další destinace. Připojte se ke CargoNect nyní!

(PR)

Foto: CargoNect

spinner