DCT Gdaňsk bude mít nyní stálé zastoupení v Praze

DCT Gdaňsk bude mít nyní stálé zastoupení v Praze

8.9. – Kontejnerový terminál DCT Gdaňsk si v průběhu posledních let vytvořil stabilně rostoucí pozici na Českém a Slovenském trhu – přes jeho terminál proudí každý rok proudí desítky tisíc kontejnerů z obou těchto zemí. To by však nebylo možné bez přímého vlakového servisu do České republiky, který byl zahájen v roce 2017. „Abychom mohli lépe obsloužit naše zákazníky v těchto zemích, DCT Gdaňsk bude mít nyní permanentní lokální zastoupení v Praze, které přinese přímou spolupráci a kontakt s našimi zákazníky v České republice a na Slovensku,“ uvedl DCT Gdaňsk.

Je nám potěšením oznámit, že Adéla Kurečková se stala součástí DCT Gdaňsk a na pozici Business Development Manager pro Českou republiku a Slovensko. S jejími zkušenostmi z oblasti spedice, rejdařství a celní deklarace, přináší hodnotnou znalost českého a slovenského trhu a bude tak logistickému odvětví a zákazníkům na těchto klíčových trzích napomáhat při hledání a efektivních cest, které využívání DCT Gdaňsk v globální přepravě přináší, uvedl DCT Gdaňsk.

Cameron Thorpe, CEO DCT Gdaňsk, řekl: „Zákazníci ve vnitrozemních státech požadují spolehlivost a pease of mind co se týká výběru vstupního či výstupního přístavu vzdáleného stovky kilometrů. Jejich potřebou je odesílat zboží s plnou důvěrou a za příznivou cenu. Výhodná lokalita DCT Gdaňsk přivádí největší kontejnerové lodě světa blíže k těmto trhům než ostatní tradiční přístavy. S využitím efektivního vlakového spojení DCT Gdaňsk přináší efektivní alternativu s finanční úsporou. Aktuální objemy, které proudí přes náš terminál, prokazují funkční koncept přinášející benefit pro trhy sousedící s jihem Polska. S Adélou jako členem našeho týmu nejenže budeme schopni posílit naši aktuální pozici, ale také začneme stavět a upevňovat povědomí a znalost o možnostech a kapacitách, které dokážeme trhu v České republice a na Slovensku nabídnout.“

(lan)

Foto: DCT Gdaňsk

Adéla Kurečková,   Business Development Manager DCT Gdaňsk pro Českou republiku a Slovensko

spinner