Aerolinky flydubai obnovily provoz do Prahy

Aerolinky flydubai obnovily provoz do Prahy

27.9. - Letecká společnost flydubai se sídlem v Dubaji ve čtvrtek 23. září obnovila svůj provoz na Mezinárodní letiště Václava Havla Praha s až pěti lety týdně z Mezinárodního letiště v Dubaji. Emirates budou na těchto trasách “codeshareovat”, aby nabídli svým cestujícím vice ucelená spojení skrz dubajský mezinárodní letecký uzel.

Obnovení letů do Prahy, Hamad Obaidalla, Chief Commercial Office ve flydubai, komentoval: “Jsme nadšeni, že obnovujeme provoz letů do České republiky, která je populární destinací v síti flydubai. Jsme si jisti, že cestující si užijí pohodlí a spolehlivost nabízených služeb flydubai a komfort na palubě našich letadel Boeingů 737 MAX, které nabízí 'flatbed' v Business třídě a jsou plánovány na provoz na této trase.”

Spolu s rozvolňováním cestovních omezení flydubai rozšířila svou síť do vice jak 95 destinací, 50 zemí napříč Afrikou, Střední Asii, Kavkazem, Střední a Jihovýchodní Evropou, státy GCC a Středním východem a Indickým poloostrovem. Obnovení provozu letů flydubai na český trh umožní vice lidem cestovat do Dubaje, jelikož tamní Expo 2020 otevírá své dveře návštěvníkům již 1. října.

Cestující, kteří si rezervují let s flydubai do Dubaje, získají bezplatnou jednodenní vstupenku na světovou výstavu Expo 2020 Dubai, která se koná od 1.října 2021 do 31.března 2022. Nabídka platí pro všechny rezervace vytvořené od 1. září a pro cesty uskutečněné během dnů konání této akce.

(pav)

Foto: Letiště Praha

spinner