Aerolinky Emirates od října posílí lety do USA

Aerolinky Emirates od října posílí lety do USA

20.9. – Emirates od října navýší počet letů do vybraných amerických destinací. Letecká společnost tímto krokem reaguje na rostoucí poptávku ze strany zákazníků, která narůstá díky silnější důvěře v cestování a stejně tak dochází k postupnému rozvolňování cestovních omezení. Mezi cestujícími z USA také narůstá zájem o cesty do Dubaje, která bude letos v zimě hostit řadu významných akcí, včetně světové výstavy EXPO.

Od října bude Emirates provozovat 78 letů týdně do 12 destinací v USA. Konkrétně se jedná o navýšení týdenních letů z původních čtyř na pět do Bostonu, Dallasu, New Yorku, San Francisca, Seattlu a Washingtonu DC. Dojde také k nárůstu letů do New Yorku z původních 18 na 19 týdně, včetně spojů mezi Milánem a New Yorkem.

Emirates se již také podařilo obnovit denní provoz letů na úroveň před vypuknutím pandemie do Chicaga, Los Angeles a na trasách Athény – Newark a Milán – New York.

Vlajková loď společnosti A380, která je mezi zákazníci vždy velmi oblíbená, bude od října nasazena na linkách do USA a létat 24krát týdně (12 letů na letiště JFK, 7 letů do LAX a 5 letů do IAD).

(lan)

Foto: Emirates

spinner