Všestranné služby evropské dopravní sítě skupiny Rail Cargo Group

Všestranné služby evropské dopravní sítě skupiny Rail Cargo Group

Bez problémů, na míru a v maximální kvalitě – to jsou logistická řešení skupiny Rail Cargo Group. Ať už na národní nebo mezinárodní úrovni.

Jako specialista na železniční logistiku nabízí Rail Cargo Group (RCG) v České republice služby kombinované dopravy do a z nejdůležitějších evropských přístavů. Díky své rozsáhlé síti spojů „TransFER“ se specializuje na přepravy z německých přístavů Bremerhaven, Hamburk a Wilhelmshaven, slovinského přístavu Koper, jadranského přístavu Terst, chorvatského přístavu Rijeka a polského přístavu Gdaňsk. Služby kontejnerových terminálů zajišťují plošná logistická řešení „endtoend“.

Spoje TransFER po celé Evropě – v rámci sítě nebo individuálně

S více než 60 produkty TransFER, více než 700 produktovými kombinacemi TransFER a mnoha individuálními trasami přepravuje skupina RCG zboží v kontejnerových vlacích po celé Evropě – buď v rámci sítě, nebo i formou individuálních řešení pro zákazníky. Přeprava zboží se přitom realizuje nejvhodnějšími způsoby dopravy, které spojují železnici s pozemní dopravou. Tímto způsobem vznikají komplexní logistická řešení až do cílové destinace. Řešení pro malé či střední firmy až po velké průmyslové podniky – a to i bez vlastní železniční vlečky. Lze si objednat i další spediční služby jako je překládka, skladová logistika nebo celní služby. Společnost RCG se přitom postará o každý detail – od prvního až po poslední kilometr.

Intermodální řešení dopravy – ekologicky po železnici

Díky kombinovaným přepravám, přizpůsobeným potřebám zákazníků poskytuje RCG intermodální přepravu po železnici bez zdlouhavých překládek. Pro středoevropský region nabízí frekventované dálkové spoje s optimalizovanými tranzitními časy mezi Českou republikou, Slovenskem, Slovinskem, Polskem, Německem a Tureckem. V rámci intermodální dopravy provozuje RCG dopravu z evropských severních, západních a jižních přístavů s přímým spojením do České republiky, na Slovensko, do Maďarska, jižního Německa a do Rakouska šitou na míru konkrétním klientům a jejich logistickým potřebám.

Přehled českých spojů TransFER

Kromě individuálních řešení pro zákazníky nabízí RCG v rámci sítě TransNET celou řadu pravidelných spojů TransFER z České a Slovenské republiky a zpět podle pevného jízdního řádu.

Spoj TransFER Mělník–Hamburg/Bremerhaven

Přímé spojení z České republiky do severních přístavů Hamburg nebo Bremerhaven, důležitých překladišť s vedlejšími spoji do dalších terminálů v České republice a na Slovensku.

Spoj TransFER Mělník–Wilhelmshaven

Přímé spojení z České republiky do severního přístavu Wilhelmshaven jako alternativa spoje do Hamburku a Bremerhavenu s návaznými spoji do dalších terminálů v České republice a na Slovensku.

Spoj TransFER Paskov–Gdaňsk

Jediné přímé spojení z Gdaňsku na Moravu s jízdní dobou pouhých 18 hodin vhodné především pro těžké kontejnery.

Spoj TransFER Bratislava–Koper

Spoj mezi Bratislavou a přístavem Koper, který spojuje střední Evropu se Středomořím s následnými spoji do České republiky, Polska a Maďarska.

Spoj TransFER Bratislava–Istanbul

Přímý spoj z Bratislavy do Istanbulu propojuje západoevropská ekonomická centra se státy jižní a jihovýchodní Evropy.

Bližší informace najdete na stránkách railcargo.com/transnet.

(PR)

Foto: Rail Cargo Group

spinner