Volkswagen Business Mobility Program

VW představil nový program financování užitkových vozů

VW představil nový program financování užitkových vozů

Mobilita, variabilita, efektivita, bezstarostnost – to jsou základní rysy zcela nové nabídky financování Volkswagen Business Mobility Program pro malé a střední podnikatele, kterou přináší značka Volkswagen Užitkové vozy ve spolupráci s Volkswagen Finance od ŠkoFINu. Akce platí do 31. prosince 2014 pro všechny modely Volkswagen Užitkové vozy.

Volkswagen Business Mobility Program je zcela novým produktem, který nabízí malým a středním podnikatelům mobilitu pro jejich podnikání a volný čas díky užitkovým vozům Volkswagen. Variabilní složka časově omezené nabídky dává klientům možnost nakonfigurovat a upravit si vůz a jeho financování podle vlastních představ, zatímco efektivita je založena na velmi nízké měsíční splátce, která zahrnuje kompletní pojištění vozu. A nakonec bezstarostnost vyplývá z možnosti garance výkupu vozu dealerem za zůstatkovou hodnotu. „Jsem přesvědčen o tom, že naše nabídka, která kombinuje individuální přístup ke každému zákazníkovi a kompletní služby v oblasti mobility s nízkými splátkami, osloví široké vrstvy z řad českých podnikatelů a živnostníků,“ řekl Jan Procházka, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy.

Vysoká zůstatková hodnota vozu snižuje měsíční splátky

Volkswagen Business Mobility Program umožňuje pořízení libovolného užitkového vozu Volkswagen na úvěr s nízkým úrokem. Zákazník si může podle svých potřeb zvolit výši jednorázové splátky předem (maximálně 70 procent ceny nového vozu) a délku financování (24 až 48 měsíců). V závislosti na délce financování může být zůstatková hodnota ve výši 30 až 60 procent ceny nového vozu. Vysoká zůstatková hodnota výrazně snižuje měsíční splátky. Akční nabídka Volkswagen Business Mobility Program se vztahuje na všechny modely značky Volkswagen Užitkové vozy.

(tj)

spinner