VW Užitkové vozy

ŠkoFIN nabízí financování dodávek VW na míru zákazníkovi

ŠkoFIN nabízí financování dodávek VW na míru zákazníkovi

PRAHA (9.1.) – Volkswagen Užitkové vozy připravil na začátek nového roku pro své zákazníky nové možnosti financování užitkových vozů značky Volkswagen, které lze i nadále pořídit za zvýhodněné akční ceny. Jejich základním faktorem je financování přesně na míru podle potřeby zákazníků, a to nejen na začátku financování, v době pořízení vozidla, ale i v průběhu splácení.

„Letos chceme dále posílit naše suverénní postavení jedničky na českém trhu užitkových vozů. Ve spolupráci se ŠkoFINem jsme připravili nový revoluční produkt, který nikdo z našich konkurentů nenabízí a jehož inovativní koncept poskytuje našim zákazníkům v dnešní složité době tolik potřebnou flexibilitu,“ říká Jan Procházka, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

„Revoluční způsob financování Volkswagen Finance od ŠkoFINu zaručuje zákazníkům šest základních práv, díky nimž si může klient řídit splácení po celou dobu financování podle toho, jak se mu aktuálně daří,“ dodává Jan Kranát, jednatel společnosti ŠkoFIN. Mezi výhody revolučního financování patří právo na nízkou akontaci, právo na odklad splátek, právo na přerušení splácení, právo zrychlit nebo zpomalit, právo na odměnu a právo na nižší úrok.

Výši akontace si zvolí zákazník. Může na začátku zaplatit třeba jen 21 procent z ceny a tuto částku získat zpět při zúčtování DPH v daňovém přiznání. Začátek splácení lze odložit o čtyři měsíce a v nepříznivé ekonomické situaci může být splácení přerušeno až na tři měsíce. Zákazník se může také kdykoli rozhodnout, že jednorázově splatí až 20 procent financované hodnoty nebo splácení naopak rozloží na delší dobu.

spinner