UniCredit Leasing

UniCredit Leasing posiluje v segmentu nákladních automobilů

UniCredit Leasing posiluje v segmentu nákladních automobilů

PRAHA (30.11.) – Společnost UniCredit Leasing výrazně posiluje v segmentu nákladních automobilů. Celkový objem poskytnutého financování za prvních deset měsíců letošního roku dosáhl 950 milionů Kč. V porovnání se stejným obdobím roku 2011 zvýšil UniCredit Leasing obchody v tomto segmentu o čtvrtinu.

Na výsledcích v komoditě nákladních vozů se stále více podílí produkt operativního leasingu, který byl zvolen významnou spediční společností jako nosný produkt v největší fleetové zakázce letošního roku, uskutečněné v měsících září a říjnu.

„Společnosti UniCredit Leasing se daří plnit plánované ukazatele pro letošní rok. Potěšující je zejména vývoj v segmentu nákladních automobilů, kde se nám daří zvyšovat náš podíl na trhu. Podle aktuálních výsledků a našich odhadů očekáváme, že se budou čísla v této komoditě i nadále pohybovat výrazně nad rokem 2011,“ uvedl Jaroslav Jaroměřský, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Leasing.

UniCredit Leasing pokračuje i letos v prohlubování spolupráce se svými partnery ve značkovém financování. V této oblasti je společnost dlouhodobě lídrem trhu. K novým produktům v oblasti financování dopravní techniky patří představení projektu komoditních linií, prostřednictvím kterých je možné získat financování na transportní techniku.

Během letošního roku se již uskutečnila řada akčních nabídek na financování dopravní techniky, další budou následovat. Výrazně se prohloubila i spolupráce se sesterskou společností UniCredit Bank.

spinner