Hospodaření ŠkoFINu

ŠkoFIN hlásí růst zájmu o své služby

ŠkoFIN hlásí růst zájmu o své služby

PRAHA (30.10.) – Společnost ŠkoFIN, která je součástí Volkswagen Financial Services a slaví letos 20let od svého založení, pokračuje v intenzivním růstu a to jak ve financované hodnotě, tak i v objemu nově uzavřených smluv. Firma v porovnání se stejným obdobím roku 2011 profinancovala v nových obchodech o 794 milionů Kč více a rostla tedy o 16 procent. Ve zmíněném období zaznamenala také nárůst v počtu nově uzavřených smluv, a to o 17,3 procenta na 20 994 smluv .

„Výsledky nám opět potvrzují, že realizované změny a naše směřování jsou správné. Úzká spolupráce s koncernovými značkami, loajální dealerská síť, větší orientace na zákazníka a samozřejmě i nastolená procesní optimalizace a orientace zaměstnanců na dosažení výsledků to jen stvrzují,“ říká Jiřina Tapšíková, jednatelka společnosti ŠkoFIN.

Podle dalšího jednatele Jana Kranáta přináší kýžený efekt úzká spolupráce se společnostmi ŠKODA Auto a Porsche Česká republika. „Věřím, že i čtvrté čtvrtletí letošního roku bude díky kampani k 20ti letům ŠkoFINu, kterou jsme odstartovali v září tohoto roku, ještě úspěšnější. Zároveň jsem přesvědčen, že tak opět potvrdíme pozici jedničky na trhu,“ dodal.

spinner