LeasePlan

Obchodním ředitelem Milan Ptáčník

Obchodním ředitelem Milan Ptáčník

Poskytovatel operativního leasingu a správce firemních vozových parků LeasePlan má od června nového obchodního a marketingového ředitele. Milan Ptáčník v této pozici nahradil Petra Tölgyesiho, který se z LeasePlanu po čtrnácti letech rozhodl odejít. K hlavním úkolům nového obchodního ředitele patří rozšiřování škály nabízených služeb, další posilování pozice společnosti na rostoucím trhu operativního leasingu a změny v akviziční činnosti.

„V minulých letech jsem ve společnosti LeasePlan působil jako ředitel nákupu. Věřím proto, že moje mnoholetá zkušenost z této oblasti pomůže dále propojovat naše obchodní zájmy s nákupními zájmy našich klientů,“ řekl ke svému jmenování Milan Ptáčník. „V pozici obchodního ředitele chci hlavně udržet dlouhodobou vysokou spolehlivost našich služeb, kterou naši klienti hodnotí jako jedno z nejdůležitějších kritérií naší spolupráce,“ dodal.

Dosavadní obchodní a marketingový ředitel Peter Tölgyesi působil ve společnosti LeasePlan na růz-ných pozicích od roku 1997. K jeho největším úspěchům lze zařadit vytvoření oddělení péče pro zákazníky či rozjezd pobočky LeasePlanu na Slovensku. LeasePlan za Petra Tölgyesiho také jako první v České republice implementoval reportovací systém.

Nový obchodní a marketingový ředitel Milan Ptáčník vystudoval postgraduální program MBA na ČVUT / Sheffield Hallam University. Do společnosti LeasePlan nastoupil v roce 2005. Zakládal v ní oddělení nákupu a stal se jeho ředitelem. V rámci této funkce definoval nákupní pravidla a procedury, odpovídal za nákupy vozidel a spolupracoval na mezinárodních nákupních projektech.

(pat) www.leaseplan.cz

spinner