Soutěž Manažer roku 2012

Jaromír Hájek je manažerem roku 2012 v odvětví doprava a logistika

Jaromír Hájek je manažerem roku 2012 v odvětví doprava a logistika

PRAHA (29.4.) – Generální ředitel společnosti LeasePlan Česká republika Jaromír Hájek byl minulý čtvrtek na slavnostním setkání na pražském Žofíně vyhlášen Manažerem roku 2012 v odvětví doprava a logistika. V celkovém pořadí se umístil v TOP 10, a to v konkurenci 198 nominovaných osobností.

Hodnotitelská komise mezi nimi vybrala 86 finalistů, z nichž se volili vítězové jednotlivých kategorií. V sekci doprava a logistika porotci posuzovali třicet kritérií. Soutěž Manažer roku byla letos vypsána už podvacáté a je považována za nejprestižnější akci tohoto druhu u nás. Vyhlašovateli jsou Svaz průmyslu a dopravy ČR, Česká manažerská asociace a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR.

„Je to veliká pocta. Jsem nesmírně rád, že si hodnotitelé všimli změn, kterými česká pobočka LeasePlanu prošla v posledních měsících,“ říká Jaromír Hájek. LeasePlan ČR je velikostí flotily lídrem domácího trhu operativního leasingu aut. Zakladatel firmy Jaromír Hájek se do jejího čela vrátil na začátku loňského roku po téměř pětiletém působení ve funkci generálního ředitele italské pobočky LeasePlanu. Jeho hlavním cílem po návratu do Prahy bylo obnovit růst flotily.

„Přijali jsme řadu opatření, která začínají nést ovoce. Z pohledu manažera šlo o velice náročné období. O to větší zadostučinění jsem pocítil, když tuto práci ocenili odborníci a úspěšní podnikatelé, kteří vybírají vítěze ankety,“ dodává Jaromír Hájek.

spinner